Армійський гороскоп на 21 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 21 квітня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Представникам цього знаку рано мріяти про вихідні. Знайдіть у собі сили завершити розпочаті цього тижня заходи з бойової підготовки.

Телець
Завзято працюватимуть сьогодні й Тельці. Щоправда, кількість покладених на ваші плечі наказів та завдань вже до обіду може помітно втомити.

Близнюки
Досить неприємний службовий діалог може чекати на Близнюків. Адже керівництво не в гуморі, та й ваші справи не на висоті. Вислухайте претензії без коментарів та зробіть висновки.

Рак
Вже кілька днів поспіль Раки добре взаємодіють із ввіреним особовим складом. Такі успіхи не залишить без уваги командир. Однак не варто вихвалятися перед колегами, як відомо, успіх і щастя люблять тишу.

Лев
Вам йти в бій зарано. Побережіть сили. Емоційні спалахи і спроби довести свою правду лише призведуть до нервового виснаження, а ваші аргументи пролетять повз вуха співрозмовників.

Діва
Гороскоп на сьогодні закликає до стриманості й раціонального мислення. Інакше кажучи, не рубайте шаблею з плеча. Ви ризикуєте підписати під вплив недоброзичливців.

Терези
Тепла весняна погода несе відповідний настрій. Саме час поправити здоров’я. Тож подумайте про оздоровчі процедури та проконсультуйтесь із лікарями у військовому шпиталі.

Скорпіон
Коли ви востаннє крутили Колесо Фортуни? Вважаєте, що ризик та авантюри це не для вас? Помиляєтесь, середа відкриває перед вами нові шляхи бойової звитяги.

Стрілець
Не варто сьогодні мати справу з конкурентами, окупантами й неприємними особистостями. Найменша іскра може призвести до пожежі, суперечка миттєво стане великим скандалом зі згубними для вас наслідками.

Козоріг
Часом ініціатива і справді карається. На жаль, це саме про Козорогів. Попри потік свіжих ідей і бажання проявити себе, варто притримати свій план наступу до кращих часів.

Водолій
Сьогодні у Водоліїв є всі передумови для успіху. Вдалими будуть службові відрядження та переговори. Дійте, якщо твердо впевнені в собі, інакше ризикуєте неабияк схибити.

Риби
Середа обіцяє фінансовий успіх. Це можуть бути додаткові бонуси та підвищення у військовому званні. Отриману сьогодні надбавку можете сміливо витратити собі на втіху.