Армійський гороскоп на 21 квітня

20.04.2020
Армійський гороскоп на 21 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Припиніть метушитися! Зайвий поспіх у військовій службі до хорошого не призведе. Гороскоп на сьогодні обіцяє складний, але продуктивний день.

Телець

Вам гороскоп обіцяє приємну зустріч із давнім побратимом або посестрою. Ви зможете сповна насолодитися спілкуванням, а також з'ясувати для себе якесь важливе питання.

Близнюки

Останнім часом ви надто вимогливі до підлеглих. Сьогоднішній гороскоп для радить забути про свою гординю і не тиснути на колег та близьких.

Рак

Сьогодні здаватиметься, що вам все до снаги. І гороскоп підтверджує такі здогади. Удача наблизилася впритул, тож сміливо рвіться в бій з будь-яким ворогом.

Лев

Вам гороскоп на вівторок радить навести лад: і в розташуванні, і в голові. Як тільки ви позбудетеся від усього зайвого в житті,відчуєтеполегшення і приплив сил.

Діва

Гороскоп радить трохи перевести подих і "пригальмувати". Не варто братися за всі справи одночасно — побережіть  сили. Зірки пророкують, що незабаром вони Вам дуже знадобляться на бойовому чергуванні.

Терези

Зірки радять сьогодні подбати про особисте життя. Зараз ідеальний час налагодити спілкування з другою половиною вашого сімейного підрозділу.

Скорпіон

Зірки обіцяють насичений приємними клопотами день. Розслабтеся і не перевантажуйте себе службовими питаннями або спілкуванням із неприємними людьми.

Стрілець

Стримуйте емоції. Можливо вас спеціально намагаються вибити з колії й всіляко провокують на нестатутні дії. Задумайтесь, де Ви могли зробити помилку і чому так поводяться ближні.

Козоріг

На вас чекають несподівані витрати, до того ж досить істотні. Не поспішайте купувати нове спорядження, можливо, день видачі майна вже зовсім близько.

Водолій

Для представників цього знаку настане справжній "амурний" період. Особи протилежної статі будуть буквально переслідувати Вас по п’ятах, тож варто вигадати нові способи маскування.

Риби

Сміливо беріться за справу, яку давно хотіли зробити, але ніяк не могли зважитися. Командир гідно оцінить вашу старанність, а робота над новим проєктом — кращий засіб збадьоритися.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток