Армійський гороскоп на 21 лютого

20.02.2020
Армійський гороскоп на 21 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Доба буде вдалою для планування відпустки, хоч би й короткочасної. Тож не втрачайте можливості написати рапорт і віднести його командиру. До того ж із вищим керівництвом вдасться налагодити дружні стосунки. 

Телець
Протоптана стежина сьогодні не для вас. Мотивація гаснутиме як у професійних, так і в особистих справах.  Ваша душа прагне змін. Тож не бійтеся ініціативи та небуденного вирішення буденних справ.


Близнюки

Не відкладайте важливих справ на потім, бо цей тягар заважатиме у найвідповідальніший момент. Це стосується не лише особистих, а й службових питань. Якщо втратили віру у власні сили, знайте, що сьогодні вдалий день змінювати ситуацію. 

Рак

Замість тікати від проблем, вирішуйте їх. Один з інструментів — чесна розмова з командиром. Чим раніше ви мобілізуєтеся, тим ефективніше впораєтесь із покладеними на вас службовими обов'язками. 


Лев
Незабаром знайома людина спробує втягнути вас у неприємну ситуацію. Будьте обачними на службі. Колеги можуть як розчарувати, так і приємно здивувати. Не нехтуйте можливістю відверто поділитися проблемою з командиром.

Діва

Фізична підготовка для військовослужбовця — дуже важлива, але надмірно не виснажуйте організм. Ви потребуєте відпочинку та відновлення, і не тільки фізичного, а й морального. 

Терези

Побратими, на яких ви не сподівалися, допоможуть у розв'язанні службових проблем. Не проґавте нагоду налагодити стосунки з тими, з ким ніколи особливо не спілкувалися. Нові знайомства відкриють і нові можливості.

Скорпіон

Чекайте сьогодні позитивних емоцій від виконання службових обов’язків. Справи даватимуться легко й жваво, тож вдасться завершити усі нагальні завдання. Не відмовляйте у допомозі побратимам, і вони посприяють вам у реалізації задуманого.Стрілець

Ви почуватиметесь стомленим. Видаляйте нетермінові плани зі свого календаря. Командир із розумінням поставиться до можливих затримок у виконанні завдань. Тож не переймайтеся і працюйте у комфортному для вас режимі.


Козоріг

Не баріться просити колег про допомогу. Варто знизити свій робочий темп. Якщо самопочуття погіршиться, спробуйте відпроситися у командира, аби відновити сили й швидше повернутися до служби. 

Водолій

Вам варто віднайти баланс у житті. Військовий обов’язок забирає занадто багато сил. Спробуйте почути себе та з’ясувати, звідки тривога. Ви оціните переваги часу, проведеного наодинці.


Риби

Будьте уважні та обережні у розв'язанні проблем. Обдумайте усе спокійно, перш ніж ухвалювати важливе рішення. За потреби спитайте поради у побратимів чи командира. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток