Армійський гороскоп на 21 серпня

Армійський гороскоп на 21 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представникам цього знака Зодіаку в п'ятницю не належить довгоочікувана відпустка. На жаль, на ваші плечі ляже величезна кількість парко-господарських турбот, які вам доведеться розгрібати самостійно.

Телець

Гороскоп на сьогодні каже про те, що прийшов час відстоювати свої бойові позиції. Напевно вам необхідно буде поборотися не тільки за свою правоту, але ще й захистити тих, хто особисто вам дорогий.

Близнюки

Ви довгий час були на самоті, але прийшов час розірвати це коло і відновити контакти з тими, з ким ще зовсім недавно були готові піти в запеклий бій. Якісна колективна робота може принести хороший прибуток.

Рак

Уміння бути хорошим побратимом і репутація людини, якій можна довіряти, може знадобитися сьогодні. Вам доведеться допомагати людям, жертвуючи собою.

Лев

Владні та різкі командири, які звикли керувати всіма процесами в житті, останнім часом стали дуже м'якими до деяких людей. Це не є чимось поганим, але час припинити прогинатися під всіх.

Діва

Ймовірно, ви сьогодні почуєте не один сигнал про допомог. Однак, гороскоп на сьогодні радить ретельно обміркувати всі "за" і "проти" і визначити, чи дійсно важливо жертвувати перевагою в бою?

Терези

Сьогодні вам буде під силу здолати навіть цілий ворожий батальйон. Головне, не витрачати даремно сили (наприклад, на сварки або суперечки), а направити енергію в конструктивне річище.

Скорпіон

У вас, як каже гороскоп на сьогодні, буде емоційно насичений і душевно теплий день. Отже, ви будете сповнені трепетних почуттів, але не варто забувати та про свій військовий обов’язок.

Стрілець

Припиніть використовувати вигадані розповіді про бойову звитягу для того, щоб стати популярнішими та сенсаційнішими. Вам варто нарешті навчитися керувати своїми думками, щоб не продукувати ті емоції, про які будете шкодувати.

Козеріг

Гороскоп на п'ятницю говорить вам: не зупиняйтеся. Вам принципово важливо продовжувати рухатися вперед. Застій у військовій кар’єрі, може перекочувати значно далі, і тоді вирватись з цього полону буде важко.

Водолій

Представники цього знака часто роблять все наперекір статуту — не квапте події, нехай все йде своєю чергою і тоді ви зможете розраховувати на прихильність долі.

Риби

Сьогодні вам ні в якому разі не можна піддаватися ліні — наслідки можуть бути нереально важкими. Сумлінно виконуйте всі накази від начальства, і удача посміхнеться вам. Постарайтеся не конфліктувати з тими, хто безумовно сильніше вас.