Армійський гороскоп на 21 січня

20.01.2020
Армійський гороскоп на 21 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні до ваш робочий запал дещо вщухне, захочеться пригод і гострих відчуттів. Але будьте обережними, адже можна отримати від командира позачерговий наряд.

Телець

Сьогодні зірки віщують напружений день і загострення службових відносин. Але не хвилюйтесь, найнеприємнішу ситуацію вдастья обернути собі на користь. 

Близнюки
Сьогодні вам щаститиме у службових справах. Тому сміливо можете просити начальство про преміальні або про вихідний день.

Рак
Сьогодні не варто ухвалювати вагомих рішень. Це той випадок, коли треба відкласти важливі справи на потім.

Лев
Сьогодні ви будете фонтанувати цінними думками і геніальними ідеями. Не полінуйтеся записати, вони вам стануть у пригоді.

Діва
Сьогодні треба подбати про здоров'я. Будьте обережними з ліками та їжею, адже висока ймовірність отруєнь. Не намагайтесь лікуватися самотужки, краще звернутися до санчастини.

Терези
Сьогодні сімейним Терезам варто приділити більше уваги дітям. Тож відмовтесь від банкету з товаришами по службі, натомість влаштуйте цікаве свято для малечі.

Скорпіон
Сьогоднішній день не надто сприятливий для Скорпіонів, які займаються науковою роботою. Щоб отримати результат, доведеться добряче помізкувати, як обійти усі підводні камені. 

Стрілець
Сьогодні слід більше гуляти на свіжому повітрі. Так ви відновите сили та уникнете нервових зривів. Допоможуть зберегти душевний спокій розмови з рідними. 

Козоріг

Сьогодні слід зосередитись та активізувати усі свої ресурси, адже день буде дуже насиченим. Вранішнє тренування з фітнесу або йоги допоможе вам налаштуватись.

Водолій
Сьогоднішній день сприятливий для тих, хто проводить час активно та відстоює важливі для армії ідеї. Не бійтеся просити підтримки у побратимів або командирів —  вас почують.


Риби
Сьогодні будьте дуже обачні з грішми! Особливо виважено  робіть великі покупки, адже високі шанси купити неякісну і непотрібну річ. Не завадить обачність і в дрібних витратах.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток