Армійський гороскоп на 21 вересня 2021 року

20.09.2021
Армійський гороскоп на 21 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Впродовж дня у вас викликатимуть роздратування усілякі дрібниці. Намагайтеся менше звертати уваги на негатив і недоліки навколишніх. Втім вам сьогодні будуть добре вдаватися й справи, які вимагатимуть особливої скрупульозності.

Телець
Сьогодні прекрасний день для того, щоб відпочити на природі. Зберіть рідних та друзів, щоб відпочити від буденних справ. 

Близнюки
Ви занадто довіряєте людям. Через це часто потрапляєте в негативні ситуації з командуванням. Намагайтеся краще більше часу приділяти близьким і власним потребам.

Рак
Над вами нависла чорна хмара, яка вже досить довго не може зрушити з місця. Вам варто проявити рішучість і змінити своє життя. Будьте сміливішими і ваші побратими підтримають у всіх починаннях.

Лев
Сьогодні Левів потягне на великі, галасливі компанії, щоб хоч на трохи опинитися в центрі уваги. Межа між "треба" і "хочу" стане для Левів зовсім хиткою. Вам захочеться дати волю собі і своїм почуттям. Йдучи на поводу у своїх бажань, не чекайте від навколишніх схвалення.

Діва
Сьогоднішній день присвятіть своїй другій половинці. Адже ви дуже мало часу проводите разом. Зробіть приємний сюрприз та скажіть ніжні слова.

Терези
Настрій Терезів сьогодні буде на висоті. Зорі радять присвятити день вивченню іноземних мов. Зверніть увагу на те, що вам нарешті варто рухатися кар'єрними сходами.

Скорпіон
Сьогодні у фінансових операціях проявіть особливу уважність, адже можуть бути невеликі ризики. При правильному підході вам вдасться уникнути неприємних ситуацій.

Стрілець
На вас чекає трохи напружений день. Вас будуть дратувати навколишніх, тому краще сьогодні побути на самоті, щоб уникнути конфліктів.

Козоріг
Сьогоднішній день максимально посилить ваш творчий потенціал. День сприятливий для того, щоб присвятити його мистецтву. Також гороскоп обіцяє багато можливостей для спілкування з цікавими людьми.

Водолій 
Сьогодні вам на думку спадуть цікаві ідеї, які можуть позитивно позначитися на вашій кар'єрі. Щоб опинитися в потрібний час в потрібному місці, покладайтеся на свою інтуїцію —
вона буде у вас на висоті.

Риби 
Сьогодні протягом дня ваш настрій буде постійно змінюватися. Гарний настрій може змінитися апатією, проте за деякий час ви знову будете в доброму гуморі. Стратегічно важливі справи краще відкласти.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток