Армійський гороскоп на 21 жовтня 2020 року

Армійський гороскоп на 21 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам варто бути дуже обережними. Уникайте поганих людей і сконцентруйтеся на власних бойових можливостях.

Телець

Зірки радять згадати, що ваше життя належить тільки вам. І не варто відкладати його на потім. Зробіть те, про що давно мріяли і не бійтеся отримати на горіхи від командира.

Близнюки

Зустріч із посестрою додасть родзинку у ваше життя. Зірки радять при розмові з нею бути собою і не шкодувати слів подяки.

Рак

Цим воїнам варто бути обережними зі здоров'ям. Особливо тим, хто має хронічні захворювання. Якщо є потреба, завітайте на консультацію до санчастини.

Лев

Для вас це вдалий день, щоб взятися за щось нове. Якщо немає можливості змінити місце несення служби, змініть обстановку. Будь-які нововведення підуть вам на користь.

Діва

Вам вдасться спіймати удачу за хвіст. Успіх очікує всюди: і в фінансових питаннях, і на любовному фронті.

Терези

Гороскоп радить не озиратися на минуле і перестати сотий раз прокручувати невдалі бої та зіткнення в голові. Справді важливе сьогодення і саме на ньому варто сконцентруватися.

Скорпіон

Не поспішайте обіцяти друзям зустріч після роботи. Можливо, вам доведеться затриматись після вечірнього шикування і спілкування доведеться перенести.

Стрілець

Середа — ваш щасливий день! Цілком ймовірно, що саме сьогодні вам вдасться ухвалити рішення, яке кардинально змінить звичний армійський порядок на краще.

Козоріг

Зірки попереджають: сьогодні полковники оточать вас з усіх боків та змусять проявити максимальну активність і працездатність. Доведеться підкоритися.

Водолій

Не бійтеся втрачати. Натомість прийде щось краще та вартісніше, потрібно лише трохи часу. Ваші старання вже помітили, тож очікуйте на бонус до грошового забезпечення.

Риби

Вам варто знайти час на спорт. Це не тільки поліпшить фізичну форму, а й допоможе відпочити від службових буднів.