Армійський гороскоп на 22-23 лютого

21.02.2020
Армійський гороскоп на 22-23 лютого

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вихідні викличуть посилене бажання до активного життя. Похід у спортзал після служби стане найкращою ідеєю. Не дайте ентузіазму згаснути, як тільки він з’явився. Це не тільки подарує нові позитивні емоції, а й допоможе у військовій кар’єрі. 

Телець
Все на службі пройде вдало. Вам вдасться мирним шляхом вирішити конфлікт із побратимами, завершивши все на позитивній ноті. Ввечері приділіть увагу не тільки фізичному, а й духовному відпочинку. Сприятливий час для короткої медитації та самоаналізу. 


Близнюки

Ви із задоволенням потрапите в якусь авантюру, але не втрачайте пильності. Ігнорування самодисципліни та вимог командира зіпсує службові відносини. Тож зберігайте самоконтроль, аби не втрапити в халепу.

Рак

У ці дні ви швидко впораєтесь із несподіваними перешкодами. Вміння знаходити спільну мову допоможе не тільки уникнути ймовірних конфліктів, а й налагодити відносини з новими знайомими. 


Лев
Якщо не візьмете себе ж у союзники, навряд чи буде поступ вперед. І не тільки в питаннях служби, а й в особистому житті. Розвиток вимагає роботи над собою, тож не втрачайте можливості вирушити у відрядження та здобути нові знання.


Діва

Годі бути "паличкою-виручалочкою" для інших. Ваша доброта приваблює паразитів. Варто уникати конфліктів, але дати зрозуміти недругам, що жарти з вами матимуть наслідки. Командир і побратими завжди будуть на вашому боці.


Терези

Ви нарешті позбудетесь відчуття, що вас недооцінюють. Головне — вірте у власні сили та дійте так, як підказує інтуїція. Командир відчує вашу впевненість, після чого перед вами відчиняться двері, які здавалися наглухо замкненими.


Скорпіон

Ставити себе вище за інших — не найкраща ідея. Якщо ви не зміните ставлення до колег по службі, потрапите в неласку. Проаналізуйте свою поведінку та спробуйте скоригувати манеру спілкування. Якщо залишите усе як є, ризикуєте зіпсувати відносини не тільки з побратимами, а й з командиром. 

Стрілець

Зорі зроблять вас улюбленцем командира. Ви не тільки відчуєте емоційне піднесення, а й зможете вирішити усі першочергові завдання. Не згайте можливості написати рапорт на короткострокову відпустку. Ви наполегливо працювали та заслуговуєте хоча б на короткий відпочинок.


Козоріг

Зорі радять відмовитися від стандартного підходу до вирішення службових завдань. Залучіть усю свою креативність та ініціативність. Це позитивно вплине на вашу військову кар’єру.

Водолій

Це хороший час для планування відпусток та подальших поїздок. Але перш за все варто завершити усі справи. Не соромтеся звернутися за допомогою до побратимів. Взаємодопомога тільки зміцнить службові відносини та сприятиме злагодженню й піднесенню бойового духу.

Риби

Вам доведеться вирішувати важливі завдання на службі. Командир та побратими покладаються на вас. Будьте максимально сконцентрованими та відповідальними. Але не виснажуйте себе, адже тільки у здоровому тілі — здоровий дух.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток