Армійський гороскоп на 22 березня 2021 року

21.03.2021
Армійський гороскоп на 22 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Починається період відстоювання своїх принципів та авторитету перед командиром. Все, що ви можете зробити у цей період — мужньо зціпити зуби та чекати появи білої смуги на горизонті.

Телець
Це прекрасний час для спілкування з командиром, адже імовірність того, що ви зрозумієте один одного досить велика. Якщо у вас тривалий час відсутнє взаєморозуміння з начальством — саме час налагодити зв'язки.

Близнюки
Черговий цикл вашої службової активності знаменуватиметься посиленням інтуїції. Скористайтеся нею для вирішення складних розпоряджень командира. 

Рак
Взаєморозуміння на службі з усіма складається на Ура. Сьогодні ви здивуєте навколишніх чимось особливим, зміцнивши тим самим свій авторитет. Особливо, в очах командира.

Лев
День почнеться вдало, але з плином часу ви відчуєте, ніби дорогу перебігла чорна кішка. Прагнення об'єднати побратимів з різною точкою зору воєдино може привести до небажаних сварок в колективі. 

Діва
Саме сьогодні несподівані неприємності зі службовими документами можуть значно ускладнити відносини з побратимами. Тож у цей день спробуйте поводитися більш стримано, ніж завжди. 

Терези
Будь-яка ініціатива у питаннях військової служби принесе втому і незадоволеність. 
 
Скорпіон
Не варто плисти за течією. Вона може містити у собі несподівані повороти під назвою Догана, Позачерговий наряд чи Чергове грошове стягнення.

Стрілець
Сьогодні надлишок внутрішньої енергії може збити вас з обраного напрямку побудови військової кар’єри. А бажання домогтися схвалення побратимів стане причиною емоційного виснаження.

Козероги
Несподівані неприємності можуть значно ускладнити відносини з командиром. Проявіть більше практичності й реалізму під час виконання службових обов’язків, інакше вам не минути поразки. 

Водолій
Певна нервовість у другій половині дня завадить залишатися стриманим та виваженим. Ви ризикуєте допустити елементарні помилки у звичних справах, але побратими допоможуть впоратися з ними. 

Риби
Цей день вдалий для тренінгів та відряджень. Ви наберетесь нового досвіду, а нові знання неодмінно допоможуть у підвищенні власного авторитету та просуванні по службі. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток