Армійський гороскоп на 22 червня

21.06.2020
Армійський гороскоп на 22 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Гороскоп на перший робочий день тижня обіцяє вам хороший і плідний день на службі, часу на відпочинок і зайві роздуми просто не залишиться. Однак сьогодні ви зробите відразу кілька впевнених кроків до поставлених цілей.

Телець

Цілком ймовірно, що вам доведеться сьогодні приховувати свої почуття. Вони так і будуть рватися назовні, проте справи у професійній військовій сфері завадять вашому особистому життю. Не сумуйте, ваша половинка або небайдужа людина, проявить сьогодні взаємні почуття і переживання.

Близнюки

Не варто сьогодні розповідати військові таємниці малознайомим людям, як би не хотілося поділитися тією чи іншій новиною. Сьогодні ви ризикуєте поширити про себе неправдиві чутки, що загрожують конфліктами з рідними.

Рак

Ви можуть впевнено повернутися сьогодні до планування чергових навчань та розробки стратегій. Вам вдасться навести порядок в службових справах і забезпечити собі пару-трійку запасних варіантів впливу.

Лев

Новий робочий день цього тижня пройде для вас в режимі тиші та не відзначиться будь-якими грандіозними подіями. Однак не поспішайте з планами на вечір. Відмовтеся від гучних вечірок і тривалих посиденьок з друзями.

Діва

Зірки обіцяють вам дуже насичений понеділок, проте стосуватися це буде як несення служби, так і позаслужбового часу. Як правильно розподілити сили і час, щоб бути на коні, знаєте тільки ви.

Терези

Вам варто сьогодні відмовитися від бажання влаштувати розбір польотів і з'ясувати стосунки з сімейним підрозділом. Вирішення спірних питань сьогодні легко може перетворитися в емоційну сварку, яка не принесе бажаних результатів.

Скорпіон

Прислухайтеся сьогодні до слів побратимів і родичів, адже ви вже давно шукайте їх порад. Саме час переступити збентеження, можливо, гординю і звернутися за допомогою. Сьогодні вона виявиться як ніколи доречною.

Стрілець

Перед вашою чарівністю, умінням зав'язати цікаву бесіду і здивувати співрозмовника знаннями статутів ЗСУ не встоять сьогодні навіть ті, хто знає вас вже багато років. Скористайтеся цими перевагами, щоб вразити незнайомців і налагодити нові корисні відносини.

Козеріг

Ви знаєте, що у військовому колективі представники цього знаку досить часто опиняються важкими співрозмовниками. Ви часто наполягаєте на своєму, не завжди приймаєте позицію інших. Сьогодні ці риси небезпечні, вони можуть привести до непотрібних сварок і.

Водолій

Напевно ви будете покладати сьогодні великі надії, як на снайперську пару, так і на всю військову частину. Складне почуття, ніби всі навколо вам щось винні виявиться помилковим, сьогодні вам необхідно покладатися лише на себе і свої сили.

Риби

Останнім часом ви вкрай вразливі до стресів. Уникайте в цей понеділок неприємних вам компаній і діалогів. Не забувайте, весь робочий тиждень ще попереду. Тож, можливо, час завітати на консультацію до військового-психолога.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток