Армійський гороскоп на 22 травня

21.05.2020
Армійський гороскоп на 22 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".


 

 

 

 

Овен
Сьогодні можете отримати не зовсім приємні звістки зі штабу. Однак не поспішайте впадати у відчай, адже будь-які зміни в цей день — на краще. Овнам варто максимально зосередитися на роботі, щоб на вихідних відпочивати зі спокійною душею. 

Телець
Представникам цього знаку гороскоп на п'ятницю радить облишити документацію роти, адже останнім часом ви дуже багато працюєте. Проаналізуйте останні події і складіть план розвитку. 

Близнюки
Не переймайтесь через дрібниці. У вашому житті все розвивається поступово, тому не йдіть у швидкий наступ і наберіться терпіння. Зірки говорять, що ось-ось має відбутися щось дуже важливе.

Рак
Останнім часом ви стали дуже категоричні, чим обурюєте підлеглих. Ви нікого не чуєте. Ймовірно, причиною такої поведінки є не найлегший період у житті. 

Лев
Представникам цього знаку здаватиметься, що перед ними стіна нерозуміння, яку зруйнувати неможливо. Впоратися з труднощами в житті допоможе сімейний підрозділ. 

Діва
Настав час подивитися своїм супротивникам в обличчя, інакше сьогодні може відбутися досить неприємна подія, наслідки якої ви будете змушені виправляти довгий час.

Терези
Саме сьогодні стане зрозуміло, чи правильним шляхом ви йдете. Зірки радять застосувати навички розвідника і звертати увагу на будь-які дрібниці. 

Скорпіон
Настає не найлегший період в житті. Доля готує зміни, через що вам буде здаватися, що вся військова частина налаштована проти вас. Не поспішайте впадати у відчай, адже все налагодиться.

Стрілець
Представники цього знаку дізнаються зовсім несподівану для себе інформацію з фронту. В будь-якому разі, новини будуть позитивні.

Козоріг
Для вас настає період затишшя. Від проблем, які раніше сильно турбували, не залишиться і сліду. Ви зуміли розв'язати всі вузли, що заважали довгий час. 

Водолій
На вас, немов сніг на голову, можуть звалитися несподівані клопоти, уникати яких не має сенсу. Ви давно вже втікаєте від проблем у батальйоні, які варто вирішити просто зараз. 

Риби
Не робіть передчасних висновків: якщо доля підкинула вам шанс випробувати себе на смузі перешкод — скористайтеся ним. У вашому житті настає період, що допоможе визначити для себе плани на майбутнє.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток