Армійський гороскоп на 22 вересня 2021 року

21.09.2021
Армійський гороскоп на 22 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Цей день буде насичений особистими переживаннями. Головне, не беріть на себе забагато відповідальності та не обіцяйте того, що не зможете виконати. Краще зробити менше, але вкластися в термін та не підвести інших людей.

Телець
Цього дня ви будете оточені увагою та турботою. Але не забувайте, що таке ж піклування треба дарувати і іншим. Вас можуть накрити з головою побутова рутина або службові питання і це зобразиться на емоційному стані.

Близнюки
На службі усе йтиме як по маслу — завдання вам вдаватимуться, а сил вистачить навіть на проєкти, які ви ховали в шухляді через їх надмірну складність.

Рак
У цей період може кортіти розібратися із деякими своїми незавершеними справами, від вирішення яких їх віддаляв страх. Пам’ятайте, щоб подолати страх, спершу треба зробити крок у невідоме.

Лев
В особистому житті не втрачайте самоконтроль. Не виключено, що у вас будуть конфлікти саме у цей день. Тож намагайтесь не перетворити дрібні сварки у гучний скандал, який погано позначатись на вашій довірі один до одного.

Діва
День сприятливий для зустрічей з друзями. Зустріч з ними може мати неочікувано продуктивне завершення. Не зайвим буде прибирання вдома чи соціальна активність.

Терези
Імовірно, що доведеться шукати нові варіанти заробітку. Виключіть сумнівні справи зі списку варіантів для нових доходів — лотереї, позики та авантюри до добра не приведуть, а лише погіршать становище. Велика небезпека втрапити в авантюру, яка може призвести до суттєвих фінансових проблем.

Скорпіон
Через високу концентрацію та уважність сьогодні можна займатися відповідальними справами, шанси припуститися помилки мізерні.

Стрілець
Через високу концентрацію та уважність сьогодні можна займатися відповідальними справами, шанси припуститися помилки мізерні. Очікуйте налагодження стосунків із командуванням.

Козоріг
Сьогодні добрий день, щоб потурбуватися у першу чергу про себе. Відтермінуйте обов’язки перед іншими та виділіть більше часу на влаштування власного життя.

Водолій 
У фінансовому плані будьте дуже уважними. Тож виходячи в людне місце —
уважно слідкуйте за всіма своїми речами та краще не носіть із собою великі суми.

Риби
Будьте уважні на дорозі, під час занять спортом та в побуті. Не виключені травми, тож будьте насторожі. Також варто відмовитися від засмаги біля водойм.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток