Армійський гороскоп на 22 жовтня 2020 року

Армійський гороскоп на 22 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам слід бути уважними до свого оточення. Хтось у сусідній роті затаїв на вас образу і може негативно вплинути на вас.

Телець

Гороскоп сьогодні говорить про те, що представники цього знака зодіаку втомилися від щоденних завдань і їм слід взяти відпустку. Тож не баріться написати рапорт і все узгодити.

Близнюки

На вас чекає важлива новина з передової. Вона принесе вам інформацію, яка в майбутньому зможе зіграти вам на користь. Будьте уважні і помічайте всі деталі.

Рак

Гороскоп рекомендує цьому знаку зодіаку дати волю своїм емоціям і почуттям. Не соромтеся себе і не думайте про те, як справити враження на офіцерський склад.

Лев

Для вас четвер стане відмінним днем для ухвалення стратегічного рішення, яке в майбутньому зможе кардинально змінити життя. Будьте готові відмовитися від свого цивільного життя.

Діва

Гороскоп рекомендує дати відсіч усім окупантам та заздрісникам. Будьте собою і не реагуйте на негативні слова на свою адресу. Крім того, ви отримаєте несподівану і приємну новину.

Терези

Гороскоп радить цьому знаку подумати про військову дисципліну і ставлення до інших. Виправте ситуацію, інакше незабаром ви можете залишитися одні.

Скорпіон

Присвятіть день власним задоволенням. Не думайте про службу і добре відпочиньте після бойового чергування. Ваша втома негативно впливає на продуктивність на роботі.

Стрілець

Не забувайте про сімейний підрозділ. Проведіть вечір з друзями або родиною. Вони будуть раді, якщо отримають від вас несподіваний подарунок.

Козоріг

Вам слід бути уважними до дрібниць і не боятися звернутися за допомогою до побратимів. Якщо у вас вийде зробити все правильно — ви отримаєте гарний результат.

Водолій

Гороскоп приготував вам безліч сюрпризів. Так, у цей день ви будете готові ухвалювати важливі рішення та ризикувати. Але постарайтеся не лізти у тил ворога бездумно.

Риби

Вам необхідно розібратись зі своїми оборонними закупівлями. Будьте уважні до дрібниць і не дайте нікому себе обдурити в цей день. Можливо не зайвою буде порада військового фінансиста.