Армійський гороскоп на 23-24 травня

22.05.2020
Армійський гороскоп на 23-24 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Варто сьогодні максимум часу провести з рідними. Вони потребують вашої допомоги і вже давно хочуть поділитися важливою інформацією. Дослухайтеся до їхніх слів і відкладіть всі справи на службі. 

Телець
На вас можуть несподівано звалитися клопоти, самостійно впоратися з якими не вдасться. Але заручившись допомогою побратимів, ви зможете провести час із користю.

Близнюки
Представники цього знаку долатимуть стіну нерозуміння. Гороскоп на вихідні попереджає: не будьте впертими і тоді зможете побудувати правильну стратегію ведення бою. 

Рак
Згадайте, що ви забути зробити. Можливо, ваші колеги давно зачаїли на вас образу, оскільки ви не виконали свій військовий обов’язок.

Лев
 Ймовірно, у вашому житті відбудеться подія, яка відіграє важливу роль у подальшому житті. Добре продумайте план вихідного дня у підрозділі, щоб уникнути проблем.

Діва
Представникам цього знаку варто обдумати помилки, яких припустилися раніше. Сьогодні вкрай необхідно заповнити всі документи і провести нараду з підлеглими офіцерами.

Терези
Задумайтесь про здоров'я, адже останнім часом ваш організм раз у раз посилає тривожні сигнали, які ви ігноруєте. Зірки радять не гаяти часу і звернутись до санчастини.

Скорпіон
Вас чекає продуктивний день. На ваші плечі може впасти відповідальність за усе відділення, але при цьому ви не відчуєте істотних труднощів. 

Стрілець
На вас чекає серйозна розмова, про яку ви поки ще навіть не здогадуєтеся. Це може бути пов'язано з терміновим шикуванням, про яке вас забули попередити. Постарайтеся бути стриманими у висловлюваннях. 

Козоріг
Зірки обіцяють вам допомогу у всіх починаннях. Якщо давно замислювалися про те, що пора підписати новий контракт зі Збройними Силами, то сьогодні саме час це зробити. 

Водолій
Сьогодні доля зведе вас із військовим фахівцем, що дасть чіткі відповіді на питання, які непокоять вас ось уже котрий тиждень. 

Риби
Можливо, вам варто змінити військово-облікову спеціальність. Займаючись нелюбою справою, ви шкодите собі. Сьогодні вдалий день, щоб почати щось змінювати в житті.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток