Армійський гороскоп на 23 березня

22.03.2020
Армійський гороскоп на 23 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви сьогодні зможете втілити в життя важливий план бойової підготовки, завдяки якому у ваше життя прийде стратегічний успіх.

Телець

Сьогодні не варто витрачати сили на конфлікти. Налаштуйте себе на позитив, і життя вашого відділення заграє новими барвами.

Близнюки

Цього дня не потрібно наражати особовий склад на небезпеку. Вельми травмонебезпечний день. Вечір краще провести в родинному колі.

Рак

Вам доведеться перенести усі принади військової служби, які відберуть багато сил і енергії. Вечір краще провести максимально розслаблено 

Лев

Представникам цього знаку зірки обіцяють несподівану романтичну пригоду в найближчій відпустці, яка змусить вас по-новому подивитися на свого партнера.

Діва

Сьогодні ви ризикуєте нариватися на неприємності через бажання критикувати накази старшого начальника. Однак, якщо притримати свої думки, ви можете уникнути неприємностей.

Терези

Вам варто переглянути свої відносини з партнером, який давно вже тягне вас назад. Не бійтеся змінити місце дислокації, або перейти на нове місце служби.

Скорпіон

Зверніть увагу на якість своєї служби, яка останнім часом страждає через вашу втому і немотивованість.

Стрілець

Вам захочеться взяти тайм-аут і відпочити. Тож спробуйте поцікавитись, чи можна внести зміни у графік відпусток.

Козоріг

Сьогодні вам доведеться доводити свою точку зору на черговому командирському інформуванні, але завдяки сталевим нервам ви впораєтеся з цим випробуванням.

Водолій

Потрібно уважніше поставитися до сказаного, адже через вашу любов все прикрашати ви ризикуєте отримати святковий наряд. 

Риби

Вам не варто сьогодні різко міняти своїх планів. Вечір краще провести в галасливій компанії добровольців та волонтерів, уникаючи вимушеного самотності.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток