Армійський гороскоп на 23 червня 2021 року

Армійський гороскоп на 23 червня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Добре підготуйтеся до викликів, які стоять перед вами. І хоча завжди можна знайти собі виправдання - зірки радять більше не лінуватися, бо можна і рапорт отримати.

Телець

На Вас в цей день може очікувати конфлікт з людиною, з яким раніше мали хороший контакт. Нещодавно Ви помітили значні зміни в його поведінці і захочете дорікнути його за них. Пам'ятайте, що свої слова назад ви забрати вже не зможете. І пам’ятайте, що армія – це одне ціле, яке розривати чварами неможна.

Близнюки

Увечері у Вас накопичиться невикористана енергія. Використовуйте її для активного відпочинку у вільний час. Можна зробити щось корисне для частини, творчі справи також будуть виходити добре.

Рак

Раки очікують змін у своєму житті, проте вони не приходять самі собою. Для того аби чогось досягти – потрібно рухатися вперед і вести активне життя, а там і підвищення не за горами.

Лев

Сьогодні Вас чекає націлення не тільки на розвиток професійних якостей, але й збагачення духовної сторони армійського життя.

Діва

Хоча ідей було багато, час для реалізації нових проєктів ще не прийшов, зірки радять Дівам просто насолоджуватися життям і займатися улюбленою справою.

Терези 

Для представників знака Терези, сьогодні почнеться час активності, реалізації творчих планів та ідей, особливо колективна робота підніме Вам з побратимами бойовий дух.

Стрілець 

Сьогодні Стрільці будуть залучені у круговерть справ, подій та змін. Не проґавте момент! Дійте!

Козоріг

Чіткість думки і розмежування першочергових завдань від другорядних - ось що допоможе реалізувати завдання сьогодні.

Водолій

Водоліям варто зняти з себе тягар зайвих обов'язків. В іншому випадку це може мати серйозні наслідки, як санчастина.

Риби

Сьогоднішній день готує Рибам багато приємних сюрпризів. Щоб не псувати настрій в поїздці, вам слід уважно поставитися до вибору оточення для спілкування, радимо присвятити день собі.