Армійський гороскоп на 23 червня

Армійський гороскоп на 23 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Для вас наступає час справжніх відкриттів: захоплюючих і непередбачуваних. Ви можете зустріти цікавих людей, які зіграють важливу роль у вашій військовій кар’єрі. Проте не варто забувати про тих, хто вас любить і цінує.

Телець

Настав час розв'язати проблемні питання у вашому взводі. Ви відкладали справи "довгий ящик", і саме зараз варто взятися за їхнє вирішення. Гороскоп на сьогодні радить гарненько обміркувати всі кроки на найближче майбутнє.

Близнюки

Перед вами постане нелегкий вибір, що вимагатиме від вас холодного розуму і розсудливості розвідника. Не поспішайте оголошувати своє рішення. Зверніться до друзів — можливо, хтось із них зможе дати цінну пораду.

Рак

Можливо, вам здасться, що ваша життєва енергія вичерпується. Ви справді трохи втомилися, оскільки в останній час на вас звалилося дуже багато турбот. Гороскоп на вівторок радить почати писати рапорт на відпустку.

Лев

Сьогодні вдалий день для того, щоб виконати всі накази і поставити остаточну крапку там, де досі стояв знак питання. Час прощатися з минулим, яке тисне на вас непосильним тягарем. 

Діва

Придивіться до нового військовослужбовця у вашому колективі. Ймовірно, настав той день, коли вам потрібно тісніше познайомитись з ним. Не бійтеся ставити питання — зірки говорять, що ви отримаєте на них тільки правдиві відповіді.

Терези

На вас чекають сюрпризи на лінії фронту. Гороскоп на сьогодні говорить, що деякі несподіванки будуть не вельми приємними, проте врешті все завершиться позитивно.

Скорпіон

Останнім часом ви відчували сильне нервове напруження, проте зірки обіцяють позитивну динаміку в усіх сферах життя вже сьогодні. Тримайте зброю напоготові, на вас чекають великі справи!

Стрілець

Ближні чекають від вас відкритого діалогу і взаєморозуміння. Можливо, незабаром трапляться події, що допоможуть змінити в кращий бік думку про деяких порушників військової дисципліни. Придивіться уважніше до оточення.

Козоріг

Сьогоднішній день буде дуже вдалим для вас. Найперше щодо корисних знайомств із високопосадовцями. Не бійтеся радитися з тими, кому не байдужа ваша доля.

Водолій

Гороскоп на сьогодні прогнозує нелегкий день. Вам належить детально проаналізувати, в якому рапорті чи наказі ви могли припуститися помилки. Саме у вівторок принципово важливо оформити все в найкращому вигляді.

Риби

Сьогодні зорі віщують успіх вашому підрозділу в будь-якій небезпечній операції. Вам сьогодні все вдаватиметься, тож  настрій буде чудовий весь день.