Армійський гороскоп на 23 квітня

22.04.2020
Армійський гороскоп на 23 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Гороскоп на сьогодні для Овнів радить їм припинити думати про себе і постаратися налагодити спілкування з військовослужбовцями, яких Ви могли чимось образити. Навіть необачно сказане слово може поранити оточуючих.

Телець

Для вас сьогоднішній гороскоп обіцяє масу емоцій, при чому як позитивних, так і не дуже. У четвер вас постійно будуть намагатися нервувати й вибити із планомірного несення служби, але Тельці зможуть гідно вистояти.

Близнюки

Останнім часом представники цього знаку дуже вимогливі й навіть різкі щодо своїх побратимів. Близнюкам зірки радять трохи "вгамувати свій запал" і проявити терпіння, тоді й усі проблеми буде набагато простіше вирішити.

Рак

Сьогодні точно ваш день! Представникам знаку вкотре на цьому тижні посміхається удача, тому гороскоп для Раків радить сповна скористатися своїми можливостями, та йти на серйозну розмову з командиром.

Лев

Гороскоп на сьогодні застерігає від можливих провокацій. У разі неприємних ситуацій або розмов постарайтеся тримати себе в руках. Пам'ятайте, Леви — вище різних чвар тож не наражайтесь на конфлікти.

Діва

Гороскоп для Дів радить їм бути обережними й зберігати спокій. Можливо вам загрожує нелегкий день, однак, це випробування може тільки "зіграти на руку" — якщо зумієте правильно відстояти стратегічні позиції.

Терези

Для Терезів сьогодні настає саме той період, коли варто подбати про самих себе. Якщо ви планували побавити себе новою снарягою, але раніше завжди знаходили різні відмовки — терміново здійсніть бажане.

Скорпіон

Скорпіонам останнім часом здається, що в їх житті настала чорна смуга: все буквально падає з рук. Викиньте подібні думки з голови, оскільки зірки обіцяють вам кардинальні зміни у військовій службі!

Стрілець

Представникам цього знаку сьогоднішній гороскоп радить "розібрати" проблемні питання, що накопичилися в підрозділі. Більше відкладати їх категорично не можна — буде тільки гірше.

Козоріг

Сьогодні Козерогам будуть сприяти зірки у всіх починаннях, однак Всесвіт рекомендує не лінуватися і зробити "останній ривок" у вирішенні директив вищестоящого керівництва.

Водолій

Представники цього знаку в четвер повинні переглянути свої життєві пріоритети й постаратися визначитися з тим, яку посаду ви б хотіли займати у майбутньому. Зірки, своєю чергою, спробують вам допомогти зробити грамотний вибір.

Риби

Вам у четвер варто забути про свою легковажність і нарешті-таки почати думати про підписання контракту із ЗСУ! Сьогодні — ідеальний день для того, щоб налагодити контакт з тими, кого давно не бачили.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток