Армійський гороскоп на 23 липня

23.07.2020
Армійський гороскоп на 23 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Імовірно, сьогодні вам доведеться порушити обіцянку. Швидше за все, стосуватиметься це питання грошового забезпечення: доведеться витратити значну суму, хоча ви обіцяли собі економити.

Телець

Вам важливо залишатися пильним цього дня й уважно аналізувати вчинки супротивника. Перш ніж діяти, переконайтеся, що ви не перебуваєте під владою помилкових суджень.

Близнюки

Через домашні клопоти представники цього знаку навряд чи зосередяться на службових питаннях. Цього дня вашої уваги зажадають близькі або друзі.

Рак

Не варто беззастережно довіряти кожному військовому фахівцю, який захоче дати вам пораду. Хоча їхні пропозиції звучатимуть доволі впевнено, обовязково перевіряйте інформацію.

Лев

Почніть сьогоднішній день із чищення зброї. Це дозволить вам збадьоритися і налаштуватися на плідну роботу. Вже до обіду ви знайдете правильне застосування потужному заряду енергії.

Діва

Усвідомлення своєї правоти і бажання довести її усім полковникам не даватиме вам спокою, однак сьогодні вкрай важливо стримати подібні пориви. Повертайтесь до цих питань лише після того, як вщухне буря емоцій.

Терези

Уникнути конфлікту сьогодні навряд чи вдасться, а ось мінімізувати площу ураження і наслідки ви зможете. Для цього проявіть дипломатичність і відмовтеся від бажання сказати останнє слово в суперечці.

Скорпіон

Нічим не примітний початок цього дня ви можете присвятити повсякденному несенню служби. А ось після обіду цілком можливі зрушення в основних планах, тож не прогавте можливість. 

Стрілець

Угоди, загальні шикування та службові наради — все це сьогодні не ваше. Знайдіть способи уникнути цих подій, щоб не пропустити через сонливість та неуважність важливі аспекти і не наламати дров.

Козоріг

Налаштуватися на робочий лад у вас вийде не одразу, що може стати причиною незначних сутичок і непорозумінь у військовому колективі. До обіду ситуація налагодиться.

Водолій

Сьогодні вам краще не довіряти свої справи підлеглим офіцерам. Лише в разі крайньої потреби доручити виконання завдань ви можете найбільш надійним і перевіреним особам.

Риби

Не варто втрачати пильності та самоконтролю. У цілому ж день пройде в режимі тиші. Події розвиваються в потрібному вам напрямку. Головне — балансувати та притримуватись умовної золотої середини.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток