Армійський гороскоп на 23 листопада 2020 року

22.11.2020
Армійський гороскоп на 23 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Для вас відсьогодні настає доволі нелегкий період, пов'язаний зі спадом бойового духу. Однак, варто пам'ятати, що в межах негараздів лежать уроки успіху.

Телець

У перший робочий день для вас важливо знайти час для сімейного взводу, близькі люди будуть дуже раді увазі з вашого боку. Ви також можете побалувати себе і рідних приємним сюрпризом.

Близнюки

Сьогодні ніякі клопоти не зможуть вас потурбувати. Вам вдасться стримати свої емоції та включити холодний розум розвідника.

Рак

Понеділок безумовно стане для цих воїнів захоплюючим днем, особливо якщо ви - десантник. Ваші ідеї будуть почуті та оцінені керівництвом і колегами.

Лев

Вам необхідно приділити сьогодні увагу своєму здоров'ю, оскільки ви можете страждати від хвороби. Спробуйте упорядкувати своє життя і завітати на консультацію до санчастини.

Діва

Цього понеділка приділіть більше уваги своїй родині і облаштуванню вашого місця дислокації. Зайва година з близькими виявиться не тільки приємною, але й значно зміцнить ваші стосунки.

Терези

Сьогодні представників цього знаку можуть зустріти серйозні проблеми з грошовим забезпеченням. Можливо, вам доведеться сильно напружитися, щоб отримати бажане.

Скорпіон

Ваш день виявиться дещо хаотичним, насиченим подіями і динамічним. Життя у батальйоні кипить, і вам це безумовно подобається. Продовжуйте розвиватися, щоб підтримувати свій прогрес.

Стрілець

Вас чекає чудовий початок дня, зокрема, унікальні і приємні сюрпризи на любовному фронті. У подружніх стосунках починається період затишшя і спокою: мир і щастя переважають в родині.

Козоріг

Сьогодні атмосфера у військовій частині цих воїнів може бути відчутно напруженою. Вимоги членів родини будуть збільшуватися, і ви всіляко будете намагатися впоратися з ними.

Водолій

Гороскоп говорить, що ви повинні піклуватися про своє здоров'я. Можливо, ваше самопочуття погіршується у зв'язку з нервовою атмосферою навколо, тому, варто поговорити з командиром про відгул.

Риби

Представникам цього знаку випробування понеділка будуть даватися дуже нелегко, і, ймовірно, через те, що ви будете перебувати в розслабленому стані після короткочасної відпустки.

 

 

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток