Армійський гороскоп на 23 вересня 2020 року

Армійський гороскоп на 23 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Третій день робочого тижня приготував вам сюрприз. Не забудьте зателефонувати сьогодні вашим родичам, здається, ви забули про них за час вашої ротації.

Телець

Чи перейдете ви психологічний рубікон, залежатиме ваша подальша доля, зокрема військове зростання. Тож сьогодні не час ніжитись на сонечку.

Близнюки

На цих бійців чекає день, сповнений радості, приємних сюрпризів і незабутніх моментів. Проте намагайтесь не запізнюватись на шикування та наради.

Рак

Вам сьогодні належить проявити свої командирські здібності. На носі важлива подія у військовій частині, яку необхідно добре спланувати.

Лев

Представникам цього знаку захочеться розважитись посеред тижня і провести вечір у компанії побратимів. Не відмовляйте собі в цьому маленькому задоволенні.

Діва

Ці бійці сьогодні зможуть дізнатися багато нового про здійснення бойових маневрів. Що обов'язково стане їм у пригоді в недалекому майбутньому.

Терези

Ви давно мрієте піти на закупи. Під час прогулянки по магазинах зірки радять знати міру і підрахувати доходи перед походом військторгами вашого міста.

Скорпіон

Вам сьогодні, як не дивно, захочеться провести вечір у розташуванні військової частини. Прекрасна можливість обдумати подальші плани.

Стрілець

Військові цього знаку у середу несподівано зустрінуть старого знайомого, якого давно не бачили. Згадайте ваші бойові звитяги та зробіть кілька селфі.

Козоріг

Вам пригадають старі образи. Ваша зброя — позитив. Проявіть стриманість і не встрягайте в суперечку.

Водолій

Вам зірки приготували переживання на любовному фронті, які визначать майбутнє ваших взаємин.

Риби

Цим воїнам сьогодні варто поводитися активно і навіть агресивно. Здається, ви засиділися в окопі.