Армійський гороскоп на 23 вересня 2021 року

22.09.2021
Армійський гороскоп на 23 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Високі шанси, що сьогодні перед Овнами вирине справа з минулого, яка хвилювала вас уже давно. Уникайте зарозумілості та імпульсивності —
з ними маєте шанс піти на необачний вчинок.

Телець
Сьогодні командування буде дуже сприйнятливим до ваших настанов. За потреби скористайтеся цим —
можна обговорити тему, яку вже давно уникали та відкрити для себе нові перспективи.

Близнюки
День сприятливий для спілкування з дітьми та батьками —
відправляйтеся з ними на прогулянку чи візьміться за приготування смачної їжі, перегляд цікавого фільму.

Рак
Рекомендовано скласти детальний план дій, які потрібно виконати, щоб досягти своїх мрій та планів. Чітка стратегія значно економить час, вкладений у навчання.

Лев
Використайте час, який зараз маєте для наведення ладу у справах, домі чи на роботі. Монотонна та скрупульозна робота сьогодні вам добре вдаватиметься — скористайтеся цим шансом набирайте бали перед командуванням, невдовзі стануть вам у пригоді.

Діва
Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні дисциплінарні справи між колегами та завдання даватимуться легко.

Терези
День буде сприятливим для тих, хто задумав пошук союзників та однодумців. Шанси зацікавити інших власними ідеями високі. Не варто відкладати їх досягнення до нових віників. 

Скорпіон
Старайтеся керуватися здоровим глуздом, а не підказками зі сторони чи імпульсивними бажаннями. Особливо не надавайте великого значення критичним зауваженням від сторонніх. А от зауваження від командира ігнорувати не варто.

Стрілець
Тим, хто важко попрацював цього року, сьогодні варто зупинитися на кілька хвилин, глибоко вдихнути свіжого повітря і обдумати все, чого вдалося досягнути. Так ви зможете зробити висновок та побачити, які навички розвивати, щоб досягти більшого.

Козоріг
Ваші інтелектуальні здібності будуть повністю активізовані. Нові знання вам сьогодні просто життєво необхідні. Якщо проведете день в лінощах і апатії, то ризикуєте втратити хороший шанс на підвищення.

Водолій 
Сьогодні просто таки ідеально вирішуватимуть конфлікти та скандали. Доведеться потренувати внутрішню силу, щоб не вляпатися у неприємності і не вступити у сварку з побратимами.

Риби 
Для Риб сьогодні буде вдалий час, щоб проводити важливі розмови. У цей день вам буде притаманна неабияка красномовність — головне пам’ятайте, що нічого соромитися, коли вже взялися за справу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток