Армійський гороскоп на 23 вересня

23.09.2019
Армійський гороскоп на 23 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вас чекає важкий робочий день. На шикуванні очікуйте потужного зорепада завдань. Тож не відволікайтеся. Все потрібно довести до кінця.

Телець
Ви на порозі супер модернізації. Самотніх Тельців чекає приємне знайомство з майбутньою другою половинкою. Тож випрасуйте форму одягу, почистьте взуття і дістаньте свій блокнот компліментів.

Близнюки
Сьогодні день почнеться з випробувань в особистому житті. Не турбуйтесь. Всі питання дуже швидко вирішаться і ви встигнете на збір у свою частину.

Рак
У вашої дитини сьогодні може трапитися конфлікт з однолітками. Не хвилюйтесь і не поспішайте робити дитині "фізичне зауваження". Можливо, вона просто захищалася. Тож не будьте занадто суворі.

Лев
Або ви занадто багато працюєте, або від вас занадто багато вимагають. Це типово для служби в ЗС України. Проаналізуйте уважно ситуацію. Адже попереду вас чекають нові ідеї.

Діва
Вам варто зайнятися самоосвітою. У такому напруженому графіку добре розслабляє і втамовує нервову систему вишивання. Хтозна можливе саме це допоможе вам у повсякденній життєдіяльності.

Терези
Настав період значних фінансових затрат. Багато нашивок на формі час змінити й для кухні на ВОПі  потрібно дещо прикупити. Зорі не проти цих закупок. Аби в сімейному бюджеті потім дирок не виникло.

Скорпіон
Ідеальний день для відпочинку. Існує велика ймовірність, що вам підуть на зустріч якщо ви поговорите з командиром підрозділу. Тож вперед відпрошуватись.

Стрілець
Ваші мрії нарешті починають поступово реалізовуватись. Оздоровчі нарахували, новий комплект форми видали і навіть нагородили грамотою. Єдине застереження - не кричіть про це на кожному кроці. Інакше удача може від вас відвернутися.

Козоріг
Досить маніпулювати людьми. Вони не такі довірливі як ви вважаєте і все помічають. Якщо ви не зміните ставлення, то врешті-решт залишитеся самотні, а то і взагалі отримаєте призначення в інше місце подальшого проходження служби.

Водолій
Не варто сьогодні вкладати свої заощадження у якійсь ідеї ваших підлеглих. Нині не найкращий день тратитись. Якщо гроші лежали хай ще трохи полежать.

Риби
Скоро все зміниться на краще. Вище носа. І приведіть себе в порядок. А то якщо не командир то друга половинка зробить вам зауваження.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток