Армійський гороскоп на 23 жовтня 2020 року

Армійський гороскоп на 23 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам варто дослухатися до свого організму. Якщо будете відчувати млявість і втому, дайте собі відпочити. Це дуже важливо, адже скоро вам знадобляться сили для польового виходу.

Тілець

Постарайтеся не надто перейматися через дрібні недоліки у підрозділі. Не потрібно витрачати свою енергію на негативні спогади.

Близнюки

Вам краще приділити цей день роботі. Постарайтеся закінчити заплановані справи. Службові питання сьогодні вирішуватимуться легко і навіть по-своєму весело.

Рак

На романтичному фронті настає період затишшя. Вам дуже хочеться позитивних емоцій, але всьому свій час. Почекайте, нові фарби скоро самі прийдуть у ваше життя.

Лев

Зараз ви, без перебільшення, справжня скалка - для себе і оточення. Псуєте бойовий настрій з приводу і без. Постарайтеся подивитися на себе з боку і змінити кут бачення. 

Діва

Не потрібно гнатися за новими зразками озброєння та обмундирування. Так, мріяти це чудово, але жити треба тут і зараз. Озирніться, навколо вас так багато прекрасного!

Терези

Не чіпляйтеся за минуле, особливо в тому випадку, якщо воно не дуже чіпляється за вас. Чим швидше ви перестанете озиратися, тим швидше зможете отримати бажану посаду у новому батальйоні.

Скорпіон

Не бійтеся ризикувати, особливо щодо зовнішності. Зараз просто ідеальний час для кардинальних змін. Сміливо йдіть у військторг та обирайте те, що припаде до душі.

Стрілець

Не поспішайте з висновками. Ви можете думати, що бачите ситуацію на лінії зіткнення наскрізь, але це не зовсім так. Ваша самовпевненість може зіграти з вами злий жарт.

Козоріг

Навала наказів та директив трохи вибила вас з колії. Насправді це черговий етап труднощів. Він скоро мине, вам тільки потрібно взяти себе в руки і налаштуватися на позитивну хвилю.

Водолій

Вам довелося відкласти рух до своїх мрій і зануритися в проблеми рідного взводу. Це не дуже приємно, але по-іншому ніяк, адже це життя. Не засмучуйтеся.

Риби

У вашому оточенні з'явиться людина, яка дуже вами зацікавиться. Зверніть увагу на слова і дії оточення. Вони підкажуть вам правильний вихід з такого загострення бойової обстановки.