Армійський гороскоп на 23 жовтня

Армійський гороскоп на 23 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні можливі невеликі проблеми з другою половинкою. Однак вони швидко вирішаться. Проте перевірте справність електромереж і генератора. 

Телець
Є ймовірність закрити проблеми, які мучили вас протягом минулих тижнів. Наприклад, диспансеризація або підготовка техніки до зими. Крім того вдалий день для зачаття дитини.

Близнюки
Сьогодні можуть бути неприємні ситуації на службі. Та не варто відразу впадати у відчай і зачинятись у комірці. Будь-яке питання, що вас цікавить, краще відразу обговорити.

Рак
Вранці можливі напряги з родиною. Подумайте як їх владнати. Вечір краще присвятити активному відпочинку на спортмайданчику.

Лев
Не потрібно йти на компроміс із совістю. Якщо вам щось не подобається, намагайтесь стримано пояснити свою точку зору всім хто буде сьогодні вам щось доводити.

Діва
Ваш підлеглий особовий склад на межі бунту. Ви давно це відчували тож поговоріть сьогодні з людьми.

Терези
Вам варто більш реалістично дивитися на речі. Командування покладає на вас багато справ. Однак пора зробити передих. Спробуйте це собі організувати. 

Скорпіон
Досить складний день для будь-яких починань. Краще продовжувати виконувати поставленні ще вчора завдання.

Стрілець
Зверніть увагу на своє здоров’я. Можливі загострення серцево-судинних захворювань, а також захворювань шлунково-кишкового тракту. Подумайте, можливо пора смакувати в їдальні менші порції?

Козоріг
Вдалий день для початку нових проєктів. Якщо вам запропонували нову посаду, не роздумуючи погоджуйтесь. Дорогу ви точно нікому не перейдете.

Водолій
Досить складний день. Командирам краще не приймати ніяких важливих рішень, а особовому складу не висовуватись з укриттів.

Риби
Сьогодні будьте уважні та не кидайте жодних випадкових фраз. Люди можуть неправильно їх зрозуміти. Через це є ймовірність суперечок між колегами.