Армійський гороскоп на 24-25 жовтня 2020 року

23.10.2020
Армійський гороскоп на 24-25 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни

У суботу ці бійці відчують неймовірний приплив сил. Цього вам так не вистачало на службі, але зате на вихідних ви здатні на багато що.

Телець

Вас чекають дуже насичені вихідні. Ви назбирали масу рапортів та наказів і тепер головне все це встигнути. Втім, не біда, якщо чогось не встигнете. Адже попереду ще ціла неділя.

Близнюки

Ці вихідні - ідеальний час, щоб зібратися і сконцентруватися на справах, до яких у вас так довго не доходили руки. Стратегічна перевага на вашому боці!

Рак

Вихідні пройдуть для цих воїнів під знаком романтики. Якщо ви ще вільні, то озирніться по сторонах - десь поруч ваше щастя. Якщо ж зайняті - зробіть снайперській парі щось приємне.

Лев

Гороскоп обіцяє вам пригоди, можливо, тривале службове відрядження, яке виявиться не настільки витратним по грошах і стомлюючим, як ви припускали.

Діва

Ймовірно, що вихідні змусять вас зважитися на серйозну розмову з сімейним підрозділом. Однак відкладіть з'ясування обставин до понеділка. Тоді ви швидше прийдете до згоди і взаєморозуміння.

Терези

Не відмовляйтеся від пропозиції попрацювати. Швидше за все, ви вже розпланували вихідні, проте така пропозиція принесе не тільки подяку від командира.

Скорпіон

Під кінець тижня ви не вперше відчуваєте стрес, раптові зміни вибили вас з ритму планомірного несення служби. Вдихніть, зберіться з силами, почуття невизначеності, і роздратування поступово підуть.

Стрілець

Вам загрожує втрата левової частки грошового забезпечення. При цьому ні користі, ні особливого задоволення нові покупки не принесуть.

Козоріг

Якщо ви давно виношуєте ідеї ремонту у розташуванні вашого підрозділу тоді саме час приступити. Ймовірно, у вас знайдуться несподівані помічники, не відмовляйтеся від їх допомоги як справою, так і словом.

Водолій

Пріоритетами сьогоднішнього дня є військова дисципліна і рішучість. Можливо, сьогодні доведеться піти на фінансовий ризик, однак уважні прорахунки і своєчасне прийняття рішень залишать вас тільки у виграші.

Риби

Представники цього знака гороскопу давно очікують чуда. Вам хочеться романтики і яскравих змін. Раптових поворотів долі і бойових звитяг. Потерпіть ще зовсім трохи.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток