Армійський гороскоп на 24 березня

23.03.2020
Армійський гороскоп на 24 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви не зможете сьогодні втілити в життя всі бойові розпорядження, зате не будете обділені увагою військової служби правопорядку . 

Телець

Вам не варто витрачати одразу все грошове забезпечення. Настають непрості часи, тому вам і вашій родині варто задуматися про ретельне планування сімейного бюджету.

Близнюки

Вам доведеться прислухатися до думки військового колективу, що вдарить по вашому авторитету. Вечір краще провести активно і на свіжому повітрі.

Рак

На вас чекає успіх у військовій справі. Завдяки вашій врівноваженості і новаторським ідеям вас можуть підвищити. Відсвяткувати важливу подію краще в колі найближчих людей.

Лев

Краще присвятити час другій половинці вашої снайперської пари інакше сварок і з'ясування відносин не уникнути. Сьогодні варто бути дуже уважним на дорогах.

Діва

У представників цього знаку активний і насичений день, який принесе суцільне задоволення. Намагайтесь не запізнюватись на ранкове шикування, щоб не гнівити командира. 

Терези

Вам доведеться активно і плідно служити українському народу. Увечері вам захочеться розслабитися: краще проведіть вечір наодинці.

Скорпіон

Час вирішити, яких висот ви хочете досягти на новому місці служби. Краще ознайомтесь з посадовими обов’язками у вашому підрозділі.

Стрілець

Сьогодні ви зможете вирішити незручну ситуацію або назріваючий конфлікт за допомогою гумористичної програми «Перезарядка» на Армія ФМ.

Козоріг

Вам можна розслабитися і отримувати задоволення, пожинаючи плоди своєї активної діяльності. Добре відпочиньте після добового наряду.

Водолій

Сьогодні зірки не радять сперечатися і сваритися. Прекрасний день для поповнення знань з бойової підготовки.

Риби

Вам не варто сидіти склавши руки. Зовсім скоро планомірна службова діяльність вашого взводу круто змінить свій вектор.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток