Армійський гороскоп на 24 червня 2021 року

24.06.2021
Армійський гороскоп на 24 червня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

 Сьогодні зірки готують для вас безліч приємних сюрпризів. Надійдуть нові цікаві пропозиції, на які варто звернути увагу, можливо потрібно замислитися про дії, завдяки яким вам піднімуть завння?! 

Телець

Не приймайте доленосних рішень. Зараз несприятливий період для того, щоб в свою команду взяти особу, до якої ви відчуваєте більше ніж симпатію. Ви не зможете бути об’єктивними по відношенню до цієї людини, і постраждає справа. 

Близнюки

Сьогодні сприятливий день для здійснення нових планів та ідей. Працездатності та вміння знаходити золоту середину у вас зараз більш ніж достатньо, тому хутчіш завершуйте завдання і проводьте вільний час у саморозвотку. 

Рак 

Не занадто сприятливий час для підписання контрактів і договорів. Зараз краще зайнятися справами, до яких давно не доходили руки. 

Лев 

Конфлікти з найближчими родичами можуть затьмарити ваш безхмарний настрій. Зірки впевнені: домогтися свого ви можете лише якщо не будете опускатися до грубості. Вирішуйте все мирним шляхом. Не забувайте про людяність, все ж таки ви солдати, люди честі.

Діва 

На професійній ниві не робіть важливих кроків. Особливо остерігайтеся нових, на перший погляд, навіть перспективних ділових знайомств. Вас будуть відвідувати сумніви. Через це внутрішнє напруження і роздратування почнуть наростати. Постарайтеся не зриватися на близьких, скоро вам знадобиться їх порада. 

Терези 

Варто очікувати приємних зустрічей, нових знайомств і пропозицій. Головне, не сидіти склавши руки, активно діяти. Уникайте з’ясування відносин і не займайтеся справами, які будуть заважати веденню служби.

Скорпіон 

Даний день схожий на іспит, і в залежності від того, як ви його здасте, будуть розвиватися подальші події. Сьогодні залишайтеся на своїй позиції, уникайте кардинальних змін в будь-яких областях своєї діяльності.

Стрілець 

Ви можете проявити себе надмірно емоційною людиною і доставити цим багато клопоту не тільки собі, а й товаришам по службі.. Довіряйте своїй інтуїції. 

Козоріг 

На шляху служба може виникнути цілий ряд перешкод, подолати які виявиться досить важко. На даному етапі утримайтеся від будь-яких проявів агресивності й агресії. 

Водолій 

Вам можуть надійти привабливі пропозиції, що стосуються професійної сфери діяльності та творчості. Вдало складатимуться переговори, і ви зможете досягти бажаних результатів. 

Риби 

Постарайтеся зробити так, щоб в повсякденному житті було більше оптимізму. Доля не готує вам будь-яких труднощів або випробувань. Сьогодні служба пройде без ексцесів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток