Армійський гороскоп на 24 червня

23.06.2020
Армійський гороскоп на 24 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Ви давно мріяли про заслужений відпочинок і саме сьогодні доля вам подарує таку можливість. Представники знаку зможуть нарешті підписати рапорт на відпустку та відволіктися від повсякденних турбот. Якщо ви плануєте якусь грандіозну подію — карти в руки.

Телець

Гороскоп на сьогодні обіцяє нелегкий день на службі, проте ввечері ви зможете відпочити в компанії побратимів. Доля приготувала вам чудовий подарунок. Швидше за все, на зв'язок вийде людина, яку ви давно шукали.

Близнюки

Спробуйте не брати близько до серця те, що говорять підступні окупанти. Злі язики раз у раз намагаються вибити вас зі звичної колії, але вам потрібно сьогодні, як ніколи, зберігати самовладання.

Рак

Настав час платити за рахунками. Гороскоп на середу попереджає, що ви можете опинитися в неприємній ситуації. Можливо, виною всьому плітки та дезінформація. Не варто приховувати правду — це не призведе до добра.

Лев

Вам зірки пророкують день, сповнений турботами. Вони, швидше за все, будуть пов'язані з вашим сімейним підрозділом. Не звертайте увагу на дрібниці та докладіть зусиль у розв'язанні питань своїх близьких.

Діва

Низка невдач, які переслідували представників цього знаку зодіаку протягом кількох тижнів, нарешті  скінчиться. Але варто пам'ятати, що успіх бойової операції залежить тільки від вас самих. 

Терези

Гороскоп на сьогодні радить вам гарненько обміркувати, чого ви хочете від життя. Ви дещо заплуталися і тому не в змозі тверезо оцінити обстановку на лінії зіткнення. Тому тільки зважені кроки можуть привести вас до заповітної мети.

Скорпіон

Сьогодні на вас навалиться величезна кількість наказів та директив зі штабу, але не поспішайте лякатися. Вас чекають великі справи в недалекому майбутньому, тому постарайтеся впоратися з усім запланованим.

Стрілець

Сьогодні ви можете стати військовим психологом для людини, з якою раніше не спілкувалися тісно. Військовослужбовець може розповісти найпотаємніше. Але ви повинні розуміти: все мусить залишитись тільки між вами.

Козоріг

Гороскоп на середу говорить про те, що життя налагоджується. І не вірити зіркам у вас зовсім немає причин. А щоб зберегти таку позитивну динаміку, вам необхідно підвищувати свою військову майстерність.

Водолій

Для вас цей день може стати справжньою смугою перешкод, але вона точно вам під силу. У жодному разі не опускайте руки, інакше підхопите ще більше неприємностей.

Риби

Режим тиші добігає кінця і вам потрібно буде ухвалити серйозне рішення. Також підтримуйте зв'язки з впливовими людьми, вони вам ще знадобляться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток