Армійський гороскоп на 24 липня

23.07.2020
Армійський гороскоп на 24 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Про вашу впертість давно ходять легенди, але навіть "богам війни" іноді вона може нашкодити. Тож сьогодні саме той день, коли варто йти на поступки.

Телець

Сьогодні можливі побутові суперечки і плутанина на службі. Але до вечора все повинно владнатись. Вечір п'ятниці краще провести з близькими людьми. Ви на це заслужили.

Близнюки

Вам краще поберегти себе. Зірки застерігають, що сьогодні цілком ймовірна конфронтація з командиром і колегами. Втім, не давайте себе ображати, і в майбутньому матимете дивіденди.

Рак

Ви можете бути спокійні, все складатиметься якнайкраще. Можливо, отримаєте премію за зразкове несення служби, на яку давно заслуговуєте.

Діва

Вам усміхнеться удача. Схоже, що сьогодні саме той день, коли варто ризикувати та брати участь у бойових діях. Це воздасться у стократ.

Лев

Представникам цього знаку варто забути сьогодні про романтику і відпочинок. Приділіть увагу рапортам і журналам обліку, безлад у них може вплинути на ваше майбутнє. 

Терези

П'ятниця — час для службових нарад. Весь тиждень ви працювали, не піднімаючи голови. Сьогодні можна трошки перепочити та озирнутися навколо — помітите багато цікавого.

Скорпіон

Зорі віщують великі звершення на бойовому шляху. Робота горітиме у вас в руках. Сьогодні ймовірна важлива зустріч, яка принесе вигідні дивіденди. 

Стрілець

Вам сьогодні буде фарт, але не зазнавайтеся. Пані удача мінлива, і біла смуга може змінитися ворожою засідкою. Втім, поки фортуна вам усміхається — ризикуйте. Результат не змусить на себе чекати.

Козоріг

У вас останнім часом нелегкий період — відчуваєте постійний стрес, хвилювання і тривогу. П'ятниця, можливо, розставить усе по місцях, а військовий психолог допоможе слушною порадою.

Водолій

Вам останнім часом здається, що ви в усьому знаний дока. Насправді це не так. Задумайтесь над своєю поведінкою, інакше неминучі проблеми в стосунках із побратимами.

Риби

Спробуйте не так похмуро дивитися на навколишній світ. Ви взяли на себе дуже багато посадових обов'язків і намагаєтеся сподобатися всьому військовому колективу — розслабтеся.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток