Армійський гороскоп на 24 листопада 2020 року

23.11.2020
Армійський гороскоп на 24 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам слід зважитися на відчайдушний крок. Будьте уважні до деталей і дрібниць, оскільки саме в них ховається позачергове звільнення.

Телець

Гороскоп  говорить про те, що цьому знаку слід дати собі можливість добре відпочити після добового наряду. Не думайте про справи та роботу, оскільки цей день несприятливий для будь-яких важливих справ.

Близнюки

Вам слід звернути увагу на свій стан здоров'я. Вам пора щось змінити в своєму житті або позбутися від радянського мотлоху, що заважає вам рухатися вперед.

Рак

Гороскоп рекомендує цьому знаку дати собі можливість розслабитися. Ви берете на себе занадто багато посадових обов'язків і постійно намагаєтеся допомогти іншим.

Лев

Вас чекає насичений на пригоди день. Вам належить вирішити кілька важливих наказів і постаратися встигнути все. Вечір обов'язково проведіть зі своїми близькими людьми.

Діва

Вам слід добре відпочити після бойового чергування. Через постійну втому ви абсолютно втратили себе і не можете розслабитися.

Терези

Цим бійцям потрібно зібратися з силами і визнати свої помилки. Ваша самовпевненість не робить вас сміливим воїном, тому необхідно виправитися.

Скорпіон

Представникам цього знаку необхідно рухатися далі. Не думайте про своє минуле і повірте у власні бойові можливості. Ви зможете все, тільки якщо самі захочете цього.

Стрілець

Вам необхідна порада побратима. Не бійтеся просити допомоги, в моменти, коли ви не справляєтеся самі. Це не робить вас слабким, а допоможе уникнути неприємності в майбутньому.

Козоріг

Гороскоп говорить, що у вас буде насичений на несподіванки день. Можливо вам доведеться зважитися на крок, який кардинально змінить ваше життя з цивільного на військове.

Водолій

Не думайте про турботи та купу рапортів на роботі. Потрібно стати більш уважним до себе, оскільки ваше самопожертва не дає вам нічого хорошого.

Риби

Вам слід зробити те, що давно планували. Будьте сміливими і нічого не бійтеся в цей день. Подяка від керівництва вашої військової частини не забариться.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток