Армійський гороскоп на 24 лютого

23.02.2020
Армійський гороскоп на 24 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні будьте уважними в роботі з документами. За потреби попросіть допомоги у компетентних колег. Якщо ви активно почнете виконувати завдання командира, то отримаєте більше, ніж очікували. Тож не лінуйтеся.

Телець
День мине в шаленому темпі, що вимагатиме від вас рішучості та швидких рішень. Від нав’язаної колегами роботи швидко позбавляйтесь. В іншому разі у вас зовсім не буде вільного часу для виконання поставлених командиром завдань.

Близнюки

Сьогодні з’явиться можливість відпочити, скористайтесь цим сповна. Ваша організованість допоможе швидко впоратись із важливими справами на службі й присвятити час дозвіллю. 

Рак

Уникайте участі в інтригах. Зробіть все можливе, щоб зберегти бездоганну репутацію, інакше ризикуєте втратити довіру командира.  Якщо в особистому житті є конфлікти, то кінець дня — гарний час, щоб вирішити їх без зайвої емоційності.

Лев
Сміливо йдіть на контакт із незнайомцями та не відмовляйтесь від запрошень на будь-які заходи. Незабаром з’явиться перспектива кар'єрного росту. Побратими вмотивують рухатись тільки вперед. 

Діва

Після завершення усіх завдань командира сил у вас тільки побільшає. Не бійтеся проявити ініціативу, це буде вам тільки на руку. Дозвілля з побратимами поза службою неабияк допоможе вийти на новий рівень спілкування.

Терези

Контролюйте свій час, щоб встигнути виконати більше важливих доручень командира. Дослухайтеся до думки побратимів, вони вам дадуть слушні поради.

Скорпіон

Сьогодні не варто лінуватися, адже несподівано відкриється перспектива просування по службі. Сміливо беріться за нові завдання. Якщо спробуєте правильно розставити пріоритети, продуктивність буде значно вищою.

Стрілець

Якщо ви прагнете просування по службі, то не біжіть за миттєвими результатами. Усі ваші старання оцінить командир, але не одразу, а через деякий час.

Козоріг

Вдалий час, аби взятися за самоосвіту. Вивчення нової інформації допоможе не тільки розширити кругозір, а й досягти нових звершень у питаннях служби. Тож не втрачайте можливості відвідати нові курси й майстер-класи. 

Водолій

День видасться непередбачуваним. Можуть виникнути проблеми на службі. Не хвилюйтесь, через деякий час все зійде нанівець. Будьте стриманими та не розвивайте конфлікт із командиром.

Риби

День обіцяє знайомство з людьми, які вас мотивуватимуть на досягнення нових цілей на військовій службі. Робочий настрій неабияк покращиться, тож вдасться налаштуватися на новий лад. Можливо, командир заохотить подякою чи премією за ваші старання та бездоганне виконання службових обов’язків.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток