Армійський гороскоп на 24 серпня

23.08.2020
Армійський гороскоп на 24 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

На сьогодні вам не варто планувати виснажливі загальні шикування та нові ініціативи. Перебуванню в натовпі краще віддати перевагу вузькому колу знайомих або усамітненню. Корисно оцінити свої зусилля та підбивати підсумки.

Телець

Цей день допоможе вам встановити у своєму житті рухливий баланс та підвищити коштом нього впевненість у своїх бойових можливостях. Ви зможете визначити своє місце в системі та уточнити перспективу майбутнього.

Близнюки

В цей день вам доведеться дотримуватися розпорядку дня у підрозділі, відступаючи від нього лише в деталях. Лінію поведінки можуть продиктувати міркування безпеки та довгострокові стратегічні плани.

Рак

Гороскоп обіцяє вам плідний день та перемоги в будь-якому бою. Сьогодні у вас вийде пізнати деякі нові горизонти, які раніше здавалися далекими. Почитайте книги або подивіться фільми — вони допоможуть копнути глибше.

Лев

Вас чекає романтична пригода. Ранок почнеться з повного емоційного балансу і комфорту, який переросте в подальші приємності з вашою снайперською парою.

Діва

Сьогодні краще залишатися непохитними — притримайте свій норов і командирський тон. Спробуйте закритися від негативу і піти від конфліктних ситуацій.

Терези

Сьогодні на службі буде шанс роздобути хорошу вакантну посаду. Беріться за все, що вам будуть пропонувати і це піде вам на користь. Визнання й успіх не за горами, варто тільки докласти трішки зусиль.

Скорпіон

Вам варто поспішити. Залишилося кілька незакінчених наказів від полковників, які ось-ось перетворяться в проблеми. Поки у вас ще є шанс все вирішити — краще зробити це не гаючи часу.

Стрілець

Гороскоп радить сьогодні провести день на самоті. Навіть у БТРі краще користуватися навушниками і ні з ким не говорити, щоб максимально відсторонитися від оточуючих.

Козеріг

Прийшов час відповідати за порушення військової дисципліни. Подумайте над своєю поведінкою — де і кого ви образили. Спокута гріхів те, чим варто зайнятися сьогодні. Якщо все зробите правильно — все окупиться вам сторицею.

Водолій

Вам варто переглянути бюджет сімейного підрозділу. Краще підрахувати всі витрати за останній час і відокремити для себе важливі від тих, від яких можна відмовитися. Це допоможе заощадити на важливе вкладення.

Риби

Цей день принесе непорозуміння з близькими. Деякі ваші слова можуть протрактувати як генеральські накази, а дії — образити людину. Але не поспішайте виправдовуватися і дайте побратиму трохи охолонути. Це єдиний шанс вирішити все швидко.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток