Армійський гороскоп на 24 січня

23.01.2020
Армійський гороскоп на 24 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
День вдалий для зустрічей з друзями. Побачення з ними буде продуктивним. Тож після служби не гайте часу і кличте найдорожчих  на прогулянку чи в гості!

Телець
Сприятливий час, щоб радикально змінити життя. Бойові побратими підтримають усі ваші ідеї й допоможуть із реалізацією.

Близнюки
Старайтеся не тиснути на близьких і давати поради тільки тоді, коли вас про це просять, а не коли заманеться. Так ви збережете злагоду у родині

Рак
Сьогодні вам випаде нагода обрати союзників у важливій справі на найближчі місяці. Ретельно зважуйте всі за та проти і  не ухвалюйте імпульсивних рішень.

Лев
Обдумуючи пропозицію про продовження військової кар’єри, проаналізуйте останні події у вашому житті. Сьогодні є всі шанси помітити приховані зв’язки та зробити правильні висновки.

Діва
Цей день енергетично насичений. Ви легко впораєтесь із найскладнішими проєктами, все просто горітиме у ваших руках. Але от зброї в руки краще не брати.

Терези
Цей день для вас травмонебезпечний, тому будьте обачними під час виконання завдань за призначенням. Самолікування може призвести до серйозних ускладнень — не жартуйте з власним здоров’ям.

Скорпіон
Вдалий день для вирішення повсякденних службових справ. Доведіть до кінця незавершені проєкти та подумайте про плани на майбутнє. 

Стрілець
Попри заклопотаність і напружений робочий графік, варто знайти час на маленькі приємності — прогулянку чи зустріч із побратимом.

Козоріг
День обіцяє бути важким. Але якщо не ховатимете голову в пісок, отримаєте гарні дивіденди. Вашу ініціативність та наполегливість відзначить військове керівництво.

Водолій
Попри заклопотаність і надмір справ зберігайте внутрішній спокій. Можливо, у вас сьогодні з'явиться можливість застосувати набуті навички з вогневої підготовки.

Риби
Відкладіть усі службові справи, сьогодні сприятливий день для налагодження стосунків із близькими. Відверта аргументована розмова допоможе знайти порозуміння.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток