Армійський гороскоп на 24 травня 2021 року

Армійський гороскоп на 24 травня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні вам краще зосередитися на тому, щоб закріпити успіх, якого вдалося домогтися на лідерських курсах. Ризикових справ все ж краще уникати.

Телець
У понеділок відчуватимете спад енергії. Подбайте про себе. Гороскоп радить завітати до санчастини, візит до якої ви довго відкладали.

Близнюки
Вам доведеться взятися за вирішення безлічі наказів та директив. Спробуйте заспокоїтися, відкинути емоції та на тверезу голову усе проаналізувати.

Рак
Сьогодні вам доведеться подбати про своїх побратимів, які як ніколи потребують допомоги. Не бійтеся зробити щось на шкоду собі — щира підтримка  буде оцінена та винагороджена. 

Лев
Варто задуматися про майбутнє. У вас є хороший шанс змінити військову посаду на кращу, однак для цього варто докласти чималих зусиль. По можливості, упорядкуйте плани на найближчий час. 

Діва
Для того, щоб бути зразковим військовослужбовцем у всіх сферах життя, варто приділяти більше уваги оточуючим. А також цінувати те, що ви вже маєте. 

Терези
У понеділок вам варто бути обережнішими — можливі конфлікти у військовому колективі. Вони не будуть необгрунтованими — можливо, ваші опоненти просто переживають за вас.

Скорпіон
Сьогодні ви зможете на повну котушку насолодитися відпочинком після бойового чергування. Проведіть час з найближчими людьми, не думаючи про купу справ і робоче навантаження. 

Стрілець
Можливо, ви не дуже справедливі до людей, з якими проводите більшу частину часу. Задумайтесь, чи завжди вони заслуговують на грубощі з вашого боку. Чи не час змінити тактику?

Козоріг
Сьогодні на вас чекає непростий день. Вам може здатися, що ви байдужі оточуючим, а службові справи виконуєте без задоволення. Розслабтеся, видихніть. Ви просто втомилися і потребуєте відпочинку. 

Водолій
Вам варто всерйоз взятися за власне здоров'я. На деякий час обмежте себе у вживанні шкідливої їжі й алкоголю. Також дуже важливо знайти час для консультації у військовому шпиталі.

Риби
Сьогодні у вас буде запаморочливий день, наповнений романтичними вчинками. Саме час відкрити свої справжні бойові можливості людині, від якої ви давно шаленієте.