Армійський гороскоп на 24 вересня 2020 року

23.09.2020
Армійський гороскоп на 24 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Якщо до четверга ви встигли побудувати стратегічні плани, тоді вже час взятися за їхнє виконання. День виявиться вельми насиченим різними подіями, які раз у раз будуть вас відволікати.

Телець

Вам давно варто подбати про своє здоров'я. Не відкладайте далі і завітайте до військового шпиталю на консультацію.

Близнюки

Ці воїни будуть успішні у будь-якій військовій дисципліні. Сьогодні — ваш день у всіх сенсах цього слова.

Рак

Зараз не час демонструвати характер. Не вступайте в суперечку з командиром і дайте можливість колегам проявити себе в роботі.

Лев

Ймовірно, вас сьогодні можуть очікувати деякі складнощі на службі. Ризик потрапити у пастку доволі високий.

Діва

Останнім часом побутові клопоти накривають вас, немов лавина. Ймовірно, і сьогодні додасться роботи, яку доведеться виконувати навіть у позаслужбовий час.

Терези

Від вашого чудового настрою сьогодні виграють всі. Не відмовляйте собі у бажанні займатися облаштуванням місця дислокації взводу.

Скорпіон

Вам варто сьогодні більше часу присвятити побутовим турботам. Якщо готуєтеся до зміни місця служби, ретельно все сплануйте і не забувайте про дрібниці.

Стрілець

Постарайтеся не забувати про справи, які відклали вже доволі давно. Зберіть всю бойову міць в кулак і розбирайте завали.

Козоріг

Сьогодні у вас починається нова смуга життя. І колір цієї смуги залежатиме тільки від того, у який рід військ ви потрапите після підписання чергового контракту.

Водолій

Вам доведеться викроювати час, якого все одно може не вистачити для завершення всіх наказів полковників. Це, швидше за все, призведе до наряду на вихідних.

Риби

Проявіть сьогодні активність, ініціативу і креатив у розв'язанні службових питань. Якщо не вистачає слушної поради, зверніться до сімейного підрозділу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток