Армійський гороскоп на 24 вересня 2021 року

23.09.2021
Армійський гороскоп на 24 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні варто уникати фізичних та емоційних навантажень, адже є ризики виникнення проблем зі здоров'ям. Увечері заплануйте прогулянку з друзями, яка принесе вам незабутні відчуття та емоції.

Телець
День сприятливий для планування відпустки. Є шанс придбати вигідну пропозицію для відпочинку. Сьогодні вас чекають невеликі фінансові надходження.

Близнюки
День буде сприятливим для неважкої роботи, переїздів у нове місце та зустрічей з друзями. Тим, у кого за розкладом тренування, рекомендують, не перевтомлюватися.

Рак
Ракам сьогодні варто пам’ятати, що життя —
це зміни і від них не втекти. Якщо що-небудь у цей день похитне звичну вам рутину — не панікуйте та не метушіться, а краще подумайте як ви можете адаптуватися до ситуації та отримати вигоду з неї.

Лев
Хороший день для заняття спортом і ставлення перед собою нових цілей. Якщо ви вже давно планували, але ніяк не могли почати взятися за активний спосіб життя — зараз саме час це зробити.

Діва
Сьогодні на вас чекає приємна звістка від командування. Скоріш за все, невдовзі ви зберете плоди своєї праці. Найімовірніше, що новина стане для вас несподіванкою.

Терези
Замість того, щоб зациклюватися на сумнівах постарайтесь розвинути впевненість у собі. Не маєте на це натхнення та відчуваєте занепад сил — візьміться за мотиваційну книжку. Поки не позбудетеся сумнівів, не зможете впевнено рухатися до своєї мети.

Скорпіон
Вас підстерігатиме фінансова вдача — ймовірно дохід принесе робота, до якої ви приклалися ще давніше. Також високі шанси підвищень на роботі та надбавок до зарплати.

Стрілець
Сьогодні для Стрільців буде ідеальний час, щоб почати боротьбу зі шкідливими звичками. Важливі питання вдасться обговорити у невимушеній обстановці, що неабияк додасть вам натхнення.

Козоріг
День вдалий для того, щоб завершити давно розпочаті справи. День обіцяє доленосну зустріч, яка змінить ваше життя.

Водолій 
День обіцяє бути емоційним та продуктивним. У вас буде чудова нагода навчитися чомусь новому, що розкриє ваш потенціал і дасть поштовх до підвищення.

Риби 
День вдалий для розв'язання проблем та усунення перешкод у коханні та сімейних відносинах. Якщо у вас є недомовленості з дітьми, спробуйте зміцнити зв'язок з ними.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток