Армійський гороскоп на 24 вересня

Армійський гороскоп на 24 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У вас може зникнути бажання служити та рухатися до мети. Скоріше всього дається в знаки відпустка. Аж занадто довго ви провели за межами військового колективу. Швидше за все, завтра все зміниться в кращу сторону.

Телець
Час подумати про свої фінансові витрати. Вчіться грамотно розпоряджатися грошима. Віддайте старшині борг і намагайтеся більше не позичати.

Близнюки
Сьогодні точно ваш день. Усі побоювання на службі розвіються в прах. Керівництво задоволене якістю вашої роботи. Все чудово. Не накосячте. Продовжуйте в тому ж дусі.

Рак
Сьогодні ви можете стикнутися з негативом із боку ваших недоброзичливців. Однак ви вже досвідчений боєць і розумієте, що не потрібно вести на провокації ворогів. Так можна уникнути конфлікту.

Лев
На роботі все стабільно. Настав час підвищувати свій фаховий рівень. Подумайте, можливо варто спробувати свої сили у військових навчальних закладах.

Діва
Мегапозитивний день. Всім до вподоби ваше товариство. Ви заряджаєте хорошим настроєм усіх навколо. Тільки ж обережно не перегніть палицю бо ще отримаєте наряд поза чергою.

Терези
Ви занадто переймаєтесь добробутом інших. Це звісно добре, але не варто й забувати про себе. Скористайтесь звільненням аби максимально відволіктись від буденності.

Скорпіон
Будьте уважнішим. Не приймайте поспішних рішень. І тим паче, не слухайте порад людей із сусідніх підрозділів.

Стрілець
Сьогодні сприятливий день для укладання контрактів. Ви можете знайти корисні зв’язки та заручитися підтримкою з боку авторитетної особистості. Пригадайте про військкомат і повістку. Можливо саме про це і йде мова?

Козоріг
Не беріть занадто близько до серця неприємності на службі. Бувають проблеми й складніші.

Водолій
Сьогодні можуть трапитися події, які можуть призвести до змін у вашому житті. Мова не йде про ваш сон. Контролюйте свою позицію. Та будьте готові до швидкого прийняття рішень.

Риби
У вас може різко змінюватися настрій. А разом із ним — і плани. Цей процес треба контролювати. Однак майте на увазі на нараді вас підтримало 100% командирів.