Армійський гороскоп на 24 жовтня

Армійський гороскоп на 24 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні можуть виникнути непередбачувані ситуації на службі. Однак ви дуже швидко знайдете вихід. Керівництво гідно оцінить ваші старання. 

Телець
Іноді ви надто нервуєте через дрібниці. Не потрібно чекати обману від оточення. Уважно слухайте команди днювального і виконуйте загальні команди.

Близнюки
У чомусь вам дуже сильно пощастить. А десь буде чекати велика підстава. Якщо заступаєте на чергування то краще чітко дотримуйтесь інструкцій.

Рак
Сприятливий час для того, щоб визначитися з основними планами на майбутнє. Якщо у планах ротація в миротворчу місію то самий час готувати документи.

Лев
Будьте обережні. Є ймовірність бовкнути зайвого. Чи це буде стосуватись служби чи сімейного життя не важливо. Навчіться тримати язик за зубами.

Діва
Сьогодні є ризик потрапити під поганий вплив. Будьте пильні. Не варто довіряти всім підряд. І завжди тримайте патрони у сухому місці.

Терези
До вас можуть зателефонувати із ворожого підрозділу. Не ведіться на провокації, а краще навіть не відповідайте.

Скорпіон
Будь-яке завдання, навіть найскладніше, ви виконаєте за дві секунди. Головне аби це ніхто не помітив інакше всі завдання підрозділу ляжуть на ваші плечі.

Стрілець
Ви досить довго працювали та заслужили невеличкий перепочинок. Але пам'ятайте, в денний час користуватись ліжком у казармі суворо заборонено.

Козоріг
Нині ви встигнете стільки, скільки не зробили за весь минулий тиждень. Тож доведеться попотіти. Командир потім 100% вручить вам грамоту.

Водолій
Одягайтеся тепліше. Є ризик застудитися. На обіді попросіть додаткову порцію часнику чи цибулі.

Риби
Чудовий момент для того, щоб кардинально змінити імідж. Подумайте хто в роті має перукарські навички. Це піде вам тільки на користь.