Армійський гороскоп на 25-26 квітня

24.04.2020
Армійський гороскоп на 25-26 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Можливо, в першій половині дня ви й не відчуєте, що настав вихідний. Парко-господарські справи змусять встати раніше. Однак вже вечором зможете добряче  відпочити і присвятити час улюбленій справі.

Телець

Цими вихідними ви зможете домогтися того, що раніше здавалося не під силу. Щоправда, для цього доведеться задіяти всі навички розвідника, яким вас вчили. Сміливіше, успіх  на вашому боці.

Близнюки

Догляд за формою одягу та оновлення зачіски будуть як ніколи доречним. Можливо, вас стримуватимуть невеличкі фінансові труднощі, проте майте на увазі, витратите кошти сьогодні не дарма.

Рак

 Саме час повернутися до планів грандіозних ремонтів, прибирань і усіляких масштабних побутових питань, які накопичились у вашому підрозділі. Ви матимете  для цього всі необхідні умови, а також  запас сил.

Лев

Скористайтеся вільним часом, щоб спланувати своє найближче майбутнє. Замислилися про поїздку до країн НАТО та масштабні навчання? Саме час скласти план дій. Нині ваш шанс здобути кращі місця, умови і поради.

Діва

Варто відмовитися від фізичних навантажень і надмірної активності. Ви ще не встигли достатньо відпочити після виснажливого кросу в протигазі. І навіть якщо  здасться, що ви витрачаєте час даремно, сміливо відкиньте ці думки.

Терези

На стежку війни стануть ваші суперники. Успіхи, що переслідували вас останнім часом, їм зовсім не до душі. Не варто перейматися, ваші позиції значно міцніші за їхні наміри. Вище носа. Правда на вашому боці.

Скорпіон

Ви будете схильні до необачних рішень, якщо зреагуєте на провокації та дезінформацію. Зачекайте з висновками. Наступний робочий тиждень здивує вас несподіваними відповідями на гострі питання.

Стрілець

Сонце, весна і нехай ще трохи прохолодне, але свіже повітря подарують сьогодні  позитивні емоції на тактичних навчаннях. Негайно збирайте в наплічник потрібні речі й вирушайте на природу ловити кожну мить цього дня.

Козоріг

Все буквально падає з рук, настирливі дзвінки відволікають вас від службових питань, ви абсолютно не вкладаєтеся в план. Не надавайте цьому великого значення. Це всього лише чорна смуга на великому білому ватмані ваших найближчих днів.

Водолій

Ухвалені  вольові рішення, особливо у сфері оборони, не піддавайте сумнівам, не робіть крок назад, навіть якщо вам здасться, що ви помилилися або зробили вибір не зовсім на вашу користь.

Риби

Зорі допоможуть втілити в реальність план вихідного дня, а також будь-які проєкти та починання, де знадобляться креатив і підхід художника.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток