Армійський гороскоп на 25-26 липня

Армійський гороскоп на 25-26 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Вам доведеться стати учасником сварки або й затяжного конфлікту у військовому колективі. Можливо, вас звинуватять у безвідповідальному ставленні до військового майна.

Телець

Представникам цього знаку у вихідні доведеться обирати: приділити час сім'ї або службі в українському війську. Не турбуйтеся, в будь-якому випадку ваш вибір буде правильним.

Близнюки

Ви зможете укласти вигідну угоду. Також зірки обіцяють вам чималий прибуток завдяки зразковому виконанню своїх посадових обов’язків.

Рак

Вам на вихідних влаштують не найтепліший прийом на роботі, а побратим, якого вважали за друга, нарікатиме, що ви його підвели. Вечір краще провести з рідними людьми.

Лев

Вас добряче розкритикують за необдумані накази, які ви так любите роздавати. Перш ніж сперечатися, добре обміркуйте слова підлеглих офіцерів.

Діва

Вам краще не розслаблятися і бути активними, адже сєпари не дрімають. Однак ваша готовність пожертвувати особистими інтересами заради роботи ображає близьких.

Терези

Вам не варто перенапружуватися і намагатися зробити те, що вам не під силу. Подумайте про оборонні плани вже наступного тижня.

Скорпіон

Доведеться виступити суворим лідером військового колективу, що може знизити ваш авторитет у колег. Попри це, вечір пройде в романтичній і розслабленій атмосфері.

Стрілець

Вам варто подбати про свою снайперську пару, яка через брак конкретики з вашого боку страшенно переживає.

Козоріг

Представникам цього знаку час взятися за свій імідж  і зовнішній вигляд. Прекрасний період для візиту у військторг.

Водолій

Варто подбати про спортивні тренування або інші види військового вишколу. Ваше самопочуття залежить тільки від вас. Зірки радять завітати на консультацію до санчастини.

Риби

Не варто довірятися незнайомим людям і тим паче ділитися з ними військовими таємницями. Обережніше за кермом свого БТРа.