Армійський гороскоп на 25-26 січня

24.01.2020
Армійський гороскоп на 25-26 січня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вихідні обіцяють бути сприятливими для відпочинку як душею, так і тілом. Але перш ніж мріяти про релакс, дізнайтеся, які плани у командира. 

Телець
Знайдіть трохи часу для усамітнення та роздумів. Ви зможете відновити сили та згенерувати ідеї, необхідні для подальшої військової кар’єри. 

Близнюки
Не плануйте глобальних проєктів. Вихідні не найкращий час для марш-кидка чи військових тренувань. Зосередьтесь на паперовій роботі.

Рак
Ваші проникливість та допитливість стануть у пригоді під час складних переговорів чи штабних нарад. Та важливо не перехоплювати ініціативу  у вищого керівництва.

Лев
Цими вихідними переважити можуть таємні бажання і захоплення. Але їх реалізація загрожує додатковими витратами й доганами від керівництва. Тож перш ніж використати бронетранспортер замість позашляховика, добре подумайте.

Діва
Особовий склад вашого підрозділу буде дуже прискіпливим. Тож перебуваючи під пильним наглядом, дійте за статутами й не припускайтеся помилок.

Терези
Вихідні бажано провести активно. Вдалий час розпочати якийсь значущий проєкт, у реалізації якого стовідсотково впевнені.

Скорпіон
Можете сміливо братися за завдання, які вимагають фізичної активності. Не зайвим буде прибрати не лише своє робоче місце, а й приміщення підрозділу.

Стрілець
У вихідні маєте бути особливо витривалими. Доведеться як слід підготуватися до здачі нормативу, щоб не зганьбитися перед побратимами.

Козоріг
Вдалий час для перемовин. Ваша красномовність допоможе у найскладніших переговорах. Тож подяка від командира не забариться.

Водолій
Не витрачайте час на порожні балачки. Плітки та пересуди можуть суттєво зашкодити військовій кар’єрі. 

Риби
Крок за кроком ви наближаєтесь до мети. Дійте розсудливо та зважено і є шанс, що невдовзі станете власником омріяних квадратних метрів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток