Армійський гороскоп на 25 березня 2021 року

24.03.2021
Армійський гороскоп на 25 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Вам необхідно покращити свій морально-психологічний стан! Якщо у відділі МПЗ не знайдете допомоги, терміново беріть відгул.

Тельці
Не поспішайте вранці, навіть на ранкове шикування, бо керівництво нікуди не запізнюється. День порадує приємними вісточками. Сьогодні матимете привід пустити в дію всю свою енергію та майстерність.

Близнюки 
Під час з’ясування відносин зберігайте холодний розум і будьте реалістом. Важливі теми краще обговорювати після обіду, коли командир поїсть і стане добрішим.
 
Раки
Зірки обіцяють позитивні результати й зрушення в будь-якій справі. Але не бійтеся звернутися до своїх побратимів за порадою. Колективне рішення матиме більші можливості, ніж ваші одинокі геніальні передчуття.

Леви
Вам стануть в пригоді знання бойових статутів і натівських позначок. Не зайвою буде обізнаність щодо новинок у сфері оборони. Від цього може залежати ваша безпека або кар'єра.
 
Діви
Сьогоднішні події, не залежно від масштабів, вас порадують. Вам можуть виділити премію чи виписати заохочення. Цей день матеріальних успіхів.
 
Терези
Не варто радіти наодинці, розділіть радість з особовим складом. А ще подбайте про власне здоров’я та повноцінний сон. Але не пропустіть вечірню перевірку, бо тоді сон навряд чи буде спокійним.
 
Скорпіони
Не тримайте, як титан, усе на своїх плечах. Перекладіть частину обов’язків на підлеглих, і ви вивільните енергію для подальшого  творчого розвитку.
 
Стрільці
Вам буде комфортно у будь-якому штабі чи оперативному командуванні. Та не поводьтесь надто розкуто, щоб вище керівництво не сприйняло надмірну емоційність за неповагу.
 
Козороги
Зірки підказують, що справи підуть вгору в другій половині доби. Це найкращий час для перемовин.
 
Водолії
Контролюйте свої слова та емоції. Сьогодні ви схильні до критики та спалахів роздратування. Залякати підлеглих вам вдасться, а служити хто буде?
 
Риби
Ви маєте реальний шанс збагатитися. Але досвідом чи премією — про це зірки мовчать, тому краще навідайтесь у фінансову службу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток