Армійський гороскоп на 25 червня

Армійський гороскоп на 25 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку Зодіаку сьогодні побачать багато цікавого, зокрема нові зразки озброєння та техніки. Нинішній день залишить яскравий слід у вашій пам'яті.

Телець

Четвер обіцяє бути насиченим. Вранці ви захочете трохи довше відпочити, чому завадить раптове шикування. Натомість гороскоп на сьогодні обіцяє вам приємний і дуже веселий вечір.

Близнюки

Ви сьогодні захочете весело відпочити, але доля скерує інакше. На службі потрібно буде виконати чимало наказів командира. А ось ближче до вечора на представників знаку чекає вдалий шопінг — ви зможете нарешті придбати давно омріяне.

Рак

Гороскоп на сьогодні обіцяє романтичний настрій і душевний спокій, чого вам так бракувало останні кілька днів. А ще четвер спонукатиме до роздумів про «високі матерії»: про життя, стосунки та військовий обов’язок. 

Лев

На вас чекає відпочинок після бойового чергування. Але не проводьте день пасивно, знайдіть активні розваги, оскільки це принесе вам більше задоволення. 

Діва

Особисте життя може опинитися під загрозою, і все через ваш командирський тон і запальний характер. Будьте обачнішими, не робіть передчасних висновків і думайте про те, що і кому ви говорите.

Терези

Вам не варто брати на себе відповідальність за увесь підрозділ. Астрологи застерігають, що впертість і втручання в чужі справи можуть обернутися сварками та конфліктами з оточуючими.

Скорпіон

Ви практично витягли щасливий військовий квиток, але злостивці так і вичікують, щоб вирвати його з ваших рук. Гороскоп на сьогодні радить сміливо відстоювати свою позицію: правда на вашому боці. 

Стрілець

Через стійке нервове напруження ви почуватиметесь вкрай роздратовано. Протягом усього дня вас так і буде тягнути на сварки. Але статут ЗСУ застерігає від таких дій. Інакше наслідки піднімуть бурю критики і вас обов'язково зачепить ударною хвилею.

Козороги

Останнім часом представники знаку почуваються втомлено і часто виливають свої емоції на підлеглих. Але зірки обіцяють, що низка невдач закінчиться вже сьогодні. Наприкінці дня на вас чекає цікавий та неординарний захід із чудовою компанією.

Водолій

Вам сьогодні варто максимально себе контролювати: принципово важливо залишатися зібраним та зосередженим військовослужбовцем. Небезпека чигає в сірій зоні, тому контролюйте кожен свій крок, щоб не спровокувати конфлікт.

Риби

Представникам цього знаку доводиться долати багато перешкод на бойовому шляху: вам або чогось недоговорюють, або на вас ображаються. Як наслідок — можуть виникнути конфлікти, які залагодити під силу тільки вам.