Армійський гороскоп на 25 лютого

24.02.2020
Армійський гороскоп на 25 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Цей день сприятливий для переговорів, роботи з інформацією і документами. Тож ловіть удачу за хвіст та всебічно розвивайтеся у військовій справі. Не уникайте спілкування з побратимами, адже ви зможете таким чином налагодити стосунки та підвищити свій авторитет.

Телець
Сьогодні рекомендується розв'язати всі проблеми, які накопичилися за минулі дні. Можна скласти план завдань, доручених командиром. Не бійтеся нових викликів, військовий вишкіл допоможе подолати навіть найскладніші завдання.

Близнюки

Готуйтеся до цікавих завдань та викликів від командира. Однак заздрощі інших можуть усе зіпсувати, тому уникайте конфлікту з побратимами. Наприкінці дня влаштуйте собі релакс-програму, щоб зняти напруження та стрес після роботи.

Рак

Сьогодні вам під силу здолати найбезнадійнішу справу. Головне, не витрачайте даремно сил на суперечки з командиром, а направте енергію у конструктивне річище. Постарайтеся уникати пліток та пустопорожніх розмов.

Лев
Не найкращий період братися за нову справу, однак це не означає, що треба розслаблятися на службі. При зустрічі з командиром продемонструйте усі свої комунікативні навички, і розмова обов’язково увінчається успіхом.

Діва

Астрологи не рекомендують перевантажувати себе під час виконання службових обов’язків. Займіться поточними справами. Відкладіть не термінові завдання командира та візьміть коротку паузу. 

Терези

Не найсприятливіша робоча атмосфера: тиск командира, непорозуміння з побратимами. Якщо вам психологічно важко, поговоріть про це з людиною, якій справді довіряєте. 

Скорпіон

У вас сьогодні багато сил, тож сміливо беріться до виконання поставлених командиром завдань. Після завершення службових справ займіться спортом. Це добре позначиться на здоров’ї та допоможе зняти емоційне напруження. 

Стрілець

День буде вдалим, якщо ви будете відкритими до командира та колег по службі. Постарайтеся детально спланувати графік роботи, тоді ви легко позбудетесь "хвостів". 

Козоріг

Доля готує невеликі випробування. Особливо, це стосується тих, хто звик діяти за розпорядженнями командира. Можливо, доведеться відступити від попереднього плану. Втім, не переживайте — у вас все вийде!

Водолій
До кінця дня потрібно завершити усі починання. Рішучість зіграє вам на руку в кар’єрних питаннях. Кінець дня обіцяє підвищення творчого потенціалу, посилення оптимізму і покращення фізичної форми. 

Риби

Якщо ви хочете здобути нові знання, піти на курси чи завершити справу, обов'язково зробіть це сьогодні. Командир підтримає ініціативу, а побратими стануть гарною компанією. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток