Армійський гороскоп на 25 серпня

Армійський гороскоп на 25 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Багато бійців цього знаку можуть відчути сьогодні виснаження і брак сил. Попри те, що тиждень тільки почався, ваш енергетичний заряд уже вичерпаний. Зірки радять завітати до санчастини.

Телець

Вам не варто розслаблятися, будьте на сторожі. Сьогодні навколо вас різко активізуються ворожі розвідники, а також випадкові зустрічні, які не полінуються обвести вас навколо пальця.

Близнюки

Сьогодні ви буквально відчуєте творчий підйом. Вперед, не втрачайте ні хвилини! Найкращим чином сьогодні будуть складатися не тільки ваші творчі плани, а й оформлення рапортів та документів.

Рак

Ви давно подумуєте про нове джерело натхнення, проте відшукати його з тих чи інших причин вам не вдається. Не сумуйте і спробуйте сьогодні зануритися у карти тактичної обстановки знову.

Лев

Вас чекає дуже насичений день, одна подія одразу ж буде змінювати іншу, за однією пропозицією піде наступна, а головне - на все це у вас знайдуться бойові спроможності.

Діва

Сьогодні зірки обіцяють воїнам цього знаку романтичну пригоду. Якщо ви вже знайшли вашу снайперську пару, то вас напевно чекає приємний сюрприз від коханої людини. Якщо ж ще ні — будьте готові до приємної зустрічі.

Терези

Вам краще сьогодні не ганятися за легкими грошима, хоча замайорівші перед вами можливості можуть здатися досить привабливими. Однак вигода може виявитися черговою провокацією тож двічі подумайте над таким ходом подій.

Скорпіон

Представникам цього знаку краще не боятися зануритися в абсолютно нові види військової діяльності. Швидше за все, новий досвід вам припаде до душі.

Стрілець

Краще не влаштовуйте сьогодні розбірок з військовим колективом. Суперечки можуть привести до конфліктів, які потім вилізуть вам боком.

Козеріг

Вівторок виявиться вельми сприятливим для творчих морських піхотинців. Сьогодні муза буде стояти у вас за плечем і шепотіти вам у вухо поради. Плоди вашої уяви принесуть сьогодні результати, про які ви навіть і не думали.

Водолій

Сьогодні на ваші плечі ляже величезна кількість наказів та директив зі штабу, які належить вирішувати самостійно. Це може бути важко, але не поспішайте засмучуватися, все можна вирішити.

Риби

Гороскоп на вівторок каже, що сьогодні вам доведеться багато допомагати побратимам, жертвуючи при цьому своїми інтересами. Втім, ваші старання не залишаться непоміченими — скоро доля вам віддячить.