Армійський гороскоп на 25 січня 2021 року

24.01.2021
Армійський гороскоп на 25 січня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не забувайте про розумну обережність. Незначні труднощі підуть вам тільки на користь, якщо спрямуєте свої емоції в позитивне русло.

Телець
Довідаєтеся багато нового про своїх колег по службі. Постарайтеся не міняти нічого навколо, перечекайте наступ, що насувається.

Близнюки
Якщо захочете — будете сильними та непохитними, а ваша працездатність значно підвищиться. Намагайтеся не базікати зайвого, щоб не пошкодувати про це згодом.

Рак
Вам необхідно все продумати й серйозно підготуватися до рішучого кидка вперед. Слід приборкати свою гординю, дослухатися вимог керівництва, і тоді службові справи підуть на лад.

Лев
Успіх у професійній сфері багато в чому залежить від вашої рішучості й організаторських здібностей. Постарайтеся уникнути неприємної розмови з начальством.

Діва
Можливі дрібні неприємності на службі, які не варто брати надто близько до серця. Ви з легкістю впораєтеся з будь-яким завданням, якщо не станете відволікатися на дрібниці.

Терези
Необхідно виявити обережність та уважність у виконанні будь-якої справи. Ви будете цілком здатні зробити чудове відкриття.

Скорпіон
Намагайтеся не перенапружуватися на службі, інакше накопичену втому можете вилити на родичів або друзів, а це зайве.

Стрілець
Намагайтеся не приймати швидких рішень. Можуть виникнути напружені стосунки в діловій сфері. З одного боку, вам треба побоюватися обману, а з іншого — конфліктів з начальством і колегами по службі.

Козоріг
Багато життєвих питань вирішуватиметься спокійно і без напруги. Необхідно ретельно перевіряти інформацію, щоб уникнути помилок та перекручувань.

Водолій
Використайте свою інтуїцію та комунікабельність, довіртеся власному чуттю. Перш ніж щось зробити, продумуйте все до дрібниць.

Риби
Родичам може знадобитися ваша допомога, тож візьміть на себе посильне навантаження. Не забувайте, що сім’я — це найважливіше, попри службову зайнятість.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток