Армійський гороскоп на 25 вересня

Армійський гороскоп на 25 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Завдяки вашій наполегливості зрушились справи стосовно підвищення. Продовжуйте в тому ж дусі. Здається незабаром ви відправитесь на нове місце служби.

Телець
Сьогодні день краще провести на самоті. Ви не в гуморі через відсутність на складі теплої форми одягу. Не гризіться так. Це чудова можливість подумати й розібратися в собі.

Близнюки
Не пліткуйте. Ви ж не на базарі. Армія це звісно велика родина. Та остерігайтесь аби ці наклепи потім вам не повторили перед всією бригадою.

Рак
Надворі 21 століття, і все давно змінилося. Безпілотник це не демон. Тож щойно його побачите на варто чіплятися за ікону. Беріть приклад з побратимів. Вони все роблять правильно.

Лев
Продумайте кожну покупку. Все те що ви замовили у військторзі звісно стане у пригоді. Але є ймовірність невеликих фінансових труднощів. 

Діва
Здається ви давно хотіли нові тактичні окуляри? Настав той самий день. Не тягніть. Купуйте. А заодно й до перукаря зазирніть. Настав час змін.

Терези
Зорі пророкують небезпеку на дорогах. Краще не виїжджайте нікуди або ж будьте уважні. ВСП помилок не пробачає.

Скорпіон
У генерала нині нервовий день. Всьому виною строки. Тож покваптесь із довіреними вам проєктами.

Стрілець
Ваші різкі висловлювання та зауваження можуть призвести до сильних негараздів. Якщо ви не можете тримати емоції при собі, то краще за все займіться нанесенням на карту тактичних позначень.

Козоріг
Прибережіть фінанси. В жодному випадку не давайте в борг. Схоже поруч з вами сьогодні люди, які не надто дотримуються слова офіцера.

Водолій
Прекрасний день для генерального прибирання. Саме час відмовитися від старих ящиків БК і прибрати пусті гільзи.

Риби
Коли щось говорите і навіть якщо ви думаєте, що це всього лише милий жарт, насправді це не так. Будьте уважнішими з висловлюваннями. Сьогодні комік з ваш нікудишній. А в армії за це можна і на догану нажартувати.