Армійський гороскоп на 25 жовтня

24.10.2019
Армійський гороскоп на 25 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Стережіться. Адже людина, на яку ви покладаєте великі надії, вас підведе. Перегляньте своє ставлення до побратимів. Є ті, хто затаїв на вас зло.

Телець
День не віщує жодних грандіозних подій. Ви занадто вимогливий командир. Перегляньте своє ставлення до роботи. Не нервуйте через дрібниці.

Близнюки
Ваш імунітет близький до нуля. Намагайтеся пити більше теплого чаю, а за потреби запишіться у книгу відвідування санчастини.

Рак
Сьогодні вирішальний день у вашій кар’єрі. Можливо, ви отримаєте дуже вигідну посаду. Проте зважайте, що завдань стане втричі більше.

Лев
У вас накопичилося багато роботи. Але зараз потрібно підтягнути свої фізичні показники. Начфіз уже планує заліки.

Діва
Сьогоднішній день обіцяє масу приємних бонусів особисто для вас, адже в частину завезли нове спорядження. 

Терези
Сьогодні присвятіть день самоосвіті. Вивчення іноземних мов може відкрити перед вами нові горизонти. Зв'язківцям давно час вийти за межі "морзянки".

Скорпіон
Вам варто переосмислити свою поведінку, іноді вона бажає бути кращою. Ваші слова часто ображають навколишніх. До того ж у графіку чергувань у вас першість. Тримайте язик за зубами хоч іноді.

Стрілець
Ви можете досягти грандіозних успіхів, якщо будете проявляти ініціативу. Тільки не перегніть палицю аби потім не отримати відповідальність на все життя. Іноді в армії ініціатива буває згубна.

Козоріг
Вдалий день для початку модернізації позиції. Також зверніть увагу на виховання молодого поповнення. Є моменти, які вимагають вашого негайного втручання.

Водолій
Ви на піку своєї форми. Якщо берете участь у спортивному житті частини то однозначно принесете відмінні результати.

Риби
Ви дуже халатно ставитеся до своїх обов’язків. Час зупинитись. Інакше начальство подумає про догану або навіть про звільнення.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток