Армійський гороскоп на 26-27 червня 2021 року

25.06.2021
Армійський гороскоп на 26-27 червня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Для Овнів вихідні будуть дуже енергійними. Якщо ви давно йшли до своєї мети, то на вихідних зможете пожати плоди своєї праці  у вигляді подяк або нагород. 

Телець

Для Тельців вихідні будуть доволі неоднозначними. Якщо докладете максимум зусиль, то успішно доведете розпочаті справи до кінця, від чого не лише ви пишатиметесь собою, а й побратими і офіцерський склад.

Телець

Цими вихідними Тельцям треба запастися амбіціями, цілеспрямованістю та позитивом! Вони будуть дуже насиченим на події, тому не проґавте можливість показати себе перед старшими офіцерами. Не жертвуйте своїм особистим часом, особливо якщо це не виправдано.

Близнюки

Для Вас, Близнюки, ці вихідні будуть дуже чутливими. Переживання переповнюватимуть, допоки Ви не прилаштуєтеся контролювати їх. Обережно, бо це може призвести не лише до розладів у колективі, а й до рапорта.

Рак 

Субота й неділя для Раків будуть дуже напруженими. Здається, ви вже давно не викладалися сповна. Не беріть на себе геть усі завдання. Дайте собі трохи відпочинку: переключіться на читання нової книжки. Це відновить сили для успішної подальшої служби.

Лев

Вихідні сприятливі для важливих та серйозних рішень. Якщо ви відклали вагому справу – саме час її втілити в життя. В суботу у вас є найбільша ймовірність того, що ви зможете без зайвих емоцій відстояти свою точку зору й домогтися признання серед бойових товаришів.

Діва

Дівам варто бути обережними зі своїми словами. Необачно гостра фраза може обернутися для вас не лише скандалом, а й рапортом, тож слідкуйте за тим що і кому ви говорите.

Терези

Терези, на вихідних зосередьтеся на службових питаннях. Поговоріть про свої плани на майбутнє з надійними побратимами. Ідеї, до яких ви прийдете, будуть мати позитивний вплив на вашу репутацію. Цей тиждень – найкращий час, щоб обговорити проблеми чи конфлікти.

Скорпіон

Скорпіонам бажано звернути увагу на своє здоров'я. Корисними будуть заняття спортом та прогулянки на свіжому повітрі. Якщо відчуваєте, що щось починає боліти – зверніться до санчастини. Чим швидше ви зреагуєте на проблеми, тим швидше настане бажане одужання.

Стрілець

Стрільцям цих вихідних особливу увагу варто звернути на питання, які пов'язані зі службою. Це дуже сприятливий час для кар'єрних зрушень. Будьте зосередженими та не втрачайте можливості поспілкуватися з побратимами або офіцерським складом. Це покращить ваше становище.

Козоріг

Вихідні будуть сприятливими для реалізації задуманих планів та справ. На службі дотримуйтеся спокою та врівноваженості. Кількість справ подекуди буде вибивати вас з колії, тож постарайтеся не робити помилок. Не беріть на себе надто багато справ, адже всього за один раз все одно не зробити. 

Водолій

Ці вихідні для Водоліїв виявляться напрочуд вдалим у всіх сферах життя. На вас очікує спілкування з цікавими людьми та приємні новини від близьких та родичів. В службі спробуйте проявити максимум наполегливості та рішучості, таким чином ви зможете завоювати довіру колег та керівництва.

Риби

Рибам врешті-решт треба взятися за планування свого часу. От побачите, як тільки-но ви по-справжньому виконуватиме завдання – усе піде як по маслу. Приділіть час спорту та здоров'ю. На службі вас чекатиме успіх та кар'єрний зріст.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток